Сімейна фірма губернатора Хмельниччини ліквідовується?

ТОВ “Виробничо-комерційна фірма “Заріччя”, яка належить дружині голови Хмельницької облдержадміністрації Оксані Корнійчук, з 18 січня цього року знаходиться у стадії припинення.

Такі відомості відображаються в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Також пані Оксана є головою ліквідаційної комісії. Фірма спеціалізувалася на роздрібній торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, підприємство “Заріччя” було створено у 1993 році  з пропискою в Старокостянтинові. До травня 2015 року засновниками виступали батьки діючого губернатора Олександр і Людмила Корнійчуки. Потім власником фірми зазначався теперішній високопосадовець Олександр Корнійчук, вказавши її в електорнній декларації за 2015 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. І що автор хоче цим постом сказати? Людина з молодості наполегливо працювала, займалась підпрємництвом, платила податки, піднімала українську економіку, навідміну від писак ледарів, зараз пішла у політику, його шлях політика є типовим для 70 % як українських так і світових політиків. Як що це єдине до чого може причепитись автор писака, то у нас значить порядний губернатор. Автору пораджу, якщо немаєш за що вчепитись, то не пиши казна що, а ну да гроші ж прийдеться віддавати.

    • Просто кабаньчик пока при власти решил налоги неплатить и быстренько все припрятать. Придут новые керманичи через годик другой и начнут папередников раскручивать.

  2. В нас дійсно порядний губернатор. Батьки його працьовиті, чесні і дуже добрі люди. Вся родина губернатора в Старокостянтинові користується глибокою повагою, а це багато про що говорить.

  3. З губернатором все нормально. Людина знає ціну заробленим грошам і людській праці. Достатньо вимогливий і жорсткий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.