Опер поліції області, який взяв хабара, відбувся штрафом

На Хмельниччині засуджено колишнього правоохоронця, який вимагав та одержав від мешканця обласного центру неправомірну вигоду.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, у лютому цього року під час одержання неправомірної вигоди було викрито оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділень Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Правоохоронець, достовірно знаючи про відсутність у потерпілого будь-яких претензій та про наявність підстав для закриття кримінального провадження, вимагав і одержав від мешканця обласного центру неправомірну вигоду в сумі 3500 гривень нібито за вплив на прийняття слідчим такого рішення.

Під час одержання обумовленої суми хабара зазначену особу викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Валерій Мушинський, вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України.

Особу засуджено до покарання у виді 17 тис. грн. штрафу із позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Поедет в Польшу клубнику пособирает и вернет свои 17 косарей. А диамантовые прокуроры до сих пор на свободе. Шоколадные своих не сдают!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.