Три виробники розіграють поставку тролейбусів на автономному ходу для Хмельницького

Тендерний комітет ХКП “Електротранс” допустив до участі в аукціоні трьох виробників, які розіграють поставку тролейбусів на автономному ходу для Хмельницького.

Таке рішення було ухвалено 6 травня, повідомляється у системі “Прозорро”.

Це – луцьке ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс”, дніпропетровське ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” і столичне ТОВ МАЗтранссервіс.

При цьому, замовник відхилив документи київського ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”. Зокрема, довідка постачальника щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів викликала сумнів у тендерного комітету.

За даними сайту “Наші гроші”, з 1 березня 2014 року до 12 грудня 2016 року найбільше транспорту для місцевих органів самоврядування закупила корпорація«Богдан», яка виграла підрядів на 617,10 млн грн. Співвласником корпорації «Богдан» раніше був президент Петро Порошенко, а тепер вона належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському, першому заступнику секретаря РНБОУ.

Друге місце за обсягом тендерних перемог зайняв дилер Мінського автомобільного заводу «МАЗтранссервіс», отримавши 535,10 млн грн. При цьому «Богдан» та білоруський МАЗ у березні уклали угоду про спільне виробництво вантажівок подвійного призначення у Черкасах.

Нагадаємо, що ХКП “Електротранс” має намір купити 4 тролейбуси з автономним ходом не менше 15 км орієнтовною вартістю 34,8 млн. грн. Транспортні засоби мають бути виготовлені 2017 року з пандусами для в’їзду-виїзду  пасажирів з  обмеженими можливостями на візку.

Гарантійний термін експлуатації цих тролейбусів  не менше 24 місяців або 100 тис. км.

Також переможець торгів зобов’язаний організувати навчання працівників ХКП “Електротранс” з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту нового типу тролейбусів.

Довідка НГП. На сьогодні парк ХКП “Електротранс” нараховує 105 одиниць. Щоденно на лінію виходить приблизно 70 тролейбусів. Вартість проїзду становить 2,5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. И выиграет Богдан?

  • Підтримка українського виробника. А Ви хотіли б, щоб кацапи чи білоруси?

  • та ні Ви що. У Богдана немає шансів)))
   В Україні на тендерах спочатку обирають серед своїх виробників потім просто вітчизняних а вже потім дивляться по якості товару.

 2. Если купить по настоящему,то лучшее МАЗ.

 3. навіщо ті пандуси, ними все одно ніхто не користується, лише здорожчують вартість. неодноразово бачив як інвалідів у візках в салон просто підіймали чоловіки.

 4. А чим не влаштовує львівський Електрон http://electron.ua/?

 5. Знову буде “Богдан”. А де львівський “електрон”? Електробус з запасом ходу до 300 км? Який сенс в 15 км проти 300? Слава “богдану”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.