Хмельницький планує закупити чотири дуобуси

У 2017 році Хмельницький планує закупити чотири дуобуси.

“Це тролейбуси, які 15 кілометрів можуть їхати автономним ходом. Таким чином. вдасться зекономити кілька десятків мільйонів, щоб не будувати нові тролейбусні лінії”, – повідомив міський голова Олександр Симчишин в ефірі ТРК “Місто” у п’ятницю.

Дуобуси закриватимуть ділянки, де відсутні тролейбусні лінії. Зокрема, буде налагоджено сполучення з мікрорайоном “Ракове” і Львівським шосе (де розміщено ряд речових ринків), не їдучи через центр.

Кошти на закупівлю дуобусів мають намір виділити на початку весни при уточненні міського бюджету.

“Загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих тролейбусів. У 2017 році добру практику придбання нових тролейбусів та ремонтів будемо продовжувати. Якщо зараз на маршрути виходить 70-72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується близько 95”, – додав мер.

Довідка НГП. На сьогодні парк ХКП “Електротранс” нараховує 105 одиниць. Щоденно на лінію виходить приблизно 70 тролейбусів. Вартість проїзду становить 1,5 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. А как насчет микрорайона Дубово,ведь с улицы Гаевая и до тролейбуса и до маршрутки 30 далековато,да и маршрутка всегда переполнена.

  2. Нові тролейбуси великий плюс для мера. Тепер не на маршрутці на тролейбусі і швидше і комфортніше і дешевше

  3. А чому б не купувати електробуси? Виробляють у Львові, запас ходу великий, на цілий день вистачить.

  4. з 1991 по 2015 роки купили 5 тролейбусів.
    в 2016 році купили 10 тролейбусів і ще 2 капітально відремонтували.

    відчу

  5. Трохом пахне

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.