Симчишин каже, що у Хмельницькому проблема із газозварювальниками

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин поскаржився, що не може знайти газозварювальників на комунальні підприємства.

“Їх просто у місті не існує. А навчати цих спеціалістів у ПТУ немає можливості, оскільки відсутнє регіональне замовлення”, – наголосив він під час зустрічі з нардепами.

Симчишин зазначив, що місто утримує заклади профтехосвіти і щорічно виділяє 120 млн. грн. При цьому, приміщення навчальних закладів I-II рівнів акредитації залишаються у віданні Міносвіти.

“Якби передали ПТУ на баланс міста, то ми навели б порядок: замовляли ті робітничі професії, в яких є необхідність, а випускники закладів профтехосвіти відпрацьовували б три гарантованих роки на комунальних підприємствах”, – наголосив мер.

Він додав, що міська рада проголосувала за пропозицію щодо передачі 6 ПТУ у власність Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Цей сеня все би позакривав.. і відав би усі бурси в оренду комерційним стуктурам… бреше як вальцман.. ганьба…

    • Але вже брехун цей мер. Заради чого весь цей цирк: роботи не встигає завершити чи щось віджати хоче? Аже газозварювальників у нас навчають на вул.Свободи,37 ( у комунальному підприємстві облради)

  2. Проблемо в нашому місті не з робітничими професіями, а з владою і особисто з мером. Він вообразив себе спеціалістом широкого профілю і особисто порозганяв з комунальних підприємств спеціалістів. А тепер тріпається про вакансії. Якби менше амбіцій, а більше поваги до аполітичних фахівців то мав би успіх.
    Покійного Чекмана ніхто не знав як партійця особливої раси, але він міг пройтися вранішнім містом і від двірників мати багато потрібної інформації. Також проїхати вранці тролейбусом і сам почути що народ говорить, а не заставляти слухати який він гарний та розумний.

    • Симчишин подае приклад. можна кілька років ходити на майдани, кричати ганьба, та стати мером- “все в шоколаді”. тому дивлячись на актив Свободи, де більшість молодих бугаїв струшують патріотично повітря, очікувати покращення в збільшенні кадрів робітничих профессіях не слід.( останні роки тільки збільшуеться-“активіст, громадський діячь, патріот-волонтер, блогер

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.