Інтригу знято – хмельницький “Сокіл” немає претензій до виступу Бабкіна

Хмельницька молодіжна організація “Сокіл” пообіцяла не пікетуватиме виступ українського музиканта Сергія Бабкіна, який відбудеться сьогодні в обласній філармонії.

IMG_20171023_134502

Про це заявив керівник “Соколу” і депутат облради Віктор Бурлик на спільній прес-конференції з артистом.

“Найбільше нас цікавили можливі концерти Сергія у Російській Фелерації. Від нього почули запевнення, що він не виступатиме там допоки російський солдат не залишить окуповані українські території”, – зазначив Бурлик.

Представники “Соколу” цікавилися у Бабкіна його ставленням до воєнних подій на сході країни, “зелених чоловічків”, які окупували півострів Крим та майбутні виступи у Росії.

“На сьогодні немає у моїх планах виступів в Росії. І я розумію, що те що відбувається (на сході України – НГП), а тому до Росії не можна гастролювати. Щодо “зелених чоловвічків”, то яке у мене може бути ставлення до людей, які зі зброєю прийшли на мою землю, рідну Україну? Негативне, і все”, – відповів Бабкін.

Окремо депутат Бурлик відреагував на закиди директора філармонії Олександра Драгана і заявив, що у п’ятницю, 20 жовтня останній не планував підписувати з артистом договір оренди. За словами юриста Бабкіна, договір підписали 22 жовтня о 23.20.

Як відомо, 12 жовтня Бабкін публічно визнав російський уряд агресором. Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі. Раніше в деяких обласних центрах України концерти Бабкіна зривалися.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Зторгувались)))))))

 2. Боже, яке воно убоге. спочатку кричали і погрожували, а зараз виявилося шо не має претензій

  • воно не тільки убоге…. воно ще дурне та на фашиста схоже… згадую як під час РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ їздили на в КИЇВ і ночували в ЖОВТНЕВОМУ….. то цей малохольний бурлик сидів з палкою та не впускав хмельничан до приміщення ..а потім вимагав щоб всі чекали сабія а не виходили на МАЙДАН…

 3. Сергійку , який процент від концерту піде Дурлику ?

 4. Приклад приниження людини…соромно за бездіяльність правозахисників…

 5. Цим підтвердив Бурлик, що він дійсно красується собою – “Окремо депутат Бурлик відреагував на закиди директора філармонії Олександра Драгана і заявив, що у п’ятницю, 20 жовтня останній не планував підписувати з артистом договір оренди. За словами юриста Бабкіна, договір підписали 22 жовтня о 23.20.”…і це добре…

 6. молодці, здоровий глузд переміг. окрема дяка меру, що все врегулював

  • тобто Ви підтверджуєте що всі безлади Соколу в місті організовує мер? брависимо, тільки що Ви назвали мера керівником ОПГ. Вот так вот люди, знайте хто в нас головний бандюк в місті

 7. Поганці…. то бидляко юуде хмельничанам диктувати, кого слухати і на що дивитися.. на палю ….

 8. Ця банда діє заодно… всі дії координуються спочатку із Києва, а ті з америки команди отримують… це лише дурні пішаки…. ГАНЬБА

 9. Продюссер бурлик дав добро))). Ваня дай ще йому грошей

 10. Бридота. Домовлятися з якимось недолугим нациком, щоб відбути концерт. І тим самим давати тому нацику відчуття правильності і правомірності його дій. Чого не поїхав той нацик концерт Стінга в Києві зривати, той теж в росії гастролював. Або концерти всіх інших західних зірок, які їздять і до росії і в Україну і гадки не мають, що треба з бурликом домовлятись. Шарікові дорвались до влади.

 11. Все нормально, вирішили проблему переговорами, а не бійками, як того хотіла мацква. 5 колона в Хмельницькому абламалісь. Лізе сюди на наш форум і гадить кацапня заїзжа.

 12. Хто такий Бурлик? Чмо Гончара? А чого не появився Гончар? Питань багато. Нам ще не говорив Бурлик,куди ходити,що робити! Право вибору у людей,а не у Бурлика! Свобода-Сволота! Ви знаньбились!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.