Цуглевич відкрив плани – в області з’явиться центр кардіології за 150 млн. грн

Реконструкція приміщення Хмельницького обласного кардіодиспансеру під створення обласного центру кардіології та кардіохірургії затягне 150 млн. грн.

Фото НГП

Фото НГП

Таку цифру озвучив директор департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич.

За його словами, це дасть можливість скоротити 10 ліжко-місць.

“Лише цього року хірурги кардіовідділення виконали 200 операцій на серці із них 50% були невідкладними. Ще зробили 450 шунтувань при потребі у 2500”, – зазначив він.

Як писав НГП, в обласному бюджеті-2017 закладено 33,9 млн. грн на початок проведення робіт з реконструкції приміщення обласного кардіодиспансеру з метою створення центру кардіології і кардіохірургії.

Раніше зазначалося, що у 2015 році Асоціація кардіологів України висловила занепокоєння з приводу необґрунтованої реорганізації  Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. На їхню думку, кардіохірургія потребує підтримки та подальшого вдосконалення.

Однак цей напрямок в структурі загальної кардіологічної допомоги займає близько 10 відсотків. Створені в державі кардіологічні диспансери мають більш широку функцію не лише в діагностичному та лікувальному аспекті, але і в методичному та профілактичному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Пусть скажет сколько денег взяли за операции и сколько сделали без денег. Отрабатывает долг перед Флаксенбергом и все делает чтобы сделать для зятя Флаксенберга–Кланца центр для отмывания денег. Эа так они ничего не делают.

  2. Кланца робить дуже успішні операціі і не треба до Києва іхати.

    • Умники в Киеве операции дешевле чем у Вашего Кланца. Легко проверить его операции в Хм. областной больнице Где Вы уже двойники знаете командует его тесть Флаксенберг, который прикрывает все его неудачные операции. Есть все документы как работает Ваш-Кланц. А ты Абрам-2 лежи жопу своему Кланцу.

  3. Де Ви Сводівці, які так кричали про очищення влади чому до сьогодні працуе Ваш Цуглевич якого Ви кожний раз хаяли, а тепер засунули язик в сраку і мовчите. Де нам простим людям лікуватись коли вони будуть будувать собі центр. СЛАВА УКРАІНІ!!!!.

  4. КЛАНЦА – ВБИВЦЯ!!!ВІН І ЙОГО ТЕСТЬ ФЛАКСЕМБЕРГ ЗАРІЗАЛИ ВЖЕ СОТНІ ЖИТЕЛІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

  5. Дочекались кардіодиспансер переводят в Ружичку госпіталь ветеранів війни виділяют 60 ліжка , переводять весь стаціонар де нам лікувати людей. Де ви депутати, де Свобода, де Самопоміч, де Обласна рада, Ви всі брехуни ніколи ви за людей не дбали. Будьте ви прокляті – помогайте нас вбивати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.