У Хмельницькому не відбувся конкурс з пасажирських перевезень. Транспортна реформа зривається?

У Хмельницькому не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, який був запланований на 23 жовтня.

Голова конкурсного комітету і заступник мера Андрій Бондаренко пояснив, що перевізник ПП “АТП Поділля-Тур” через суд домігся будь-якої заборони провести конкурс до моменту прийому його пакету документів. А 20 жовтня Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав виконавчий комітет Хмельницької міської ради та управління транспорту та зв’язку прийняти і зареєструвати документи ПП “АТП Поділля-Тур”.

Він пояснив, що міська рада одержала лише резолютивну частину постанови, а повний текст буде оголошено 25 жовтня. З того часу настає десять днів для оскарження цього рішення сторонами процесу.

“Міська влада має також право оскаржувати це рішення. Однак ми поки не визначилися”, – коротко відповів Бондаренко.

Один з членів конкурсного комітету заявив НГП, що ситуація з проведенням конкурсу на пасажирські перевезення зайшла у глухий кут.

“У положенні про конкурс не має такого поняття як “перенести” або “відтермінувати”. Конкурс мав відбутися 23 жовтня з розіграшом відповідних лотів та визначенням переможців. Цього не сталося. Тепер кожен з учасників, у тому числі ті, котрі сьогодні перевозять хмельничан, матимуть всі підстави звернутися до суду і оскаржити будь-які подальші результати конкурсу. Міська влада таким вчинком загнала себе у глухий кут, попередньо оголосивши про запуск транспортної реформи з 2018 року. Фактично вулицями їздитимуть ті ж самі перевізники, що сьогодні”, – наголосив він.

Також цю думку НГП підтвердив один із теперішніх хмельницьких перевізників.

“Якщо ж влада таки проведе цей конкурс, то я одразу піду до суду оскаржувати його результати і виграю”, – додав він.

Наступне засідання конкурсного комітету віце-мер Бондаренко анонсував після отримання повної постанови суду щодо ПП “АТП Поділля-Тур”.

Як відомо, до конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Хмельницького були допущені 7 перевізників: КП “Хмельницькелектротранс”, ТОВ “Рембудтранс”, ФОП Марценюк, ФОП Мішин, ТОВ “Хмельницьке таксі”, “Автопілот” та одеське “Північ Транс”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Бондаренко- брехун….

    • Крім цього він ще йолоп (слово угро-фінського походження) і бовдур (слово тюркського походження), який “строїть” із себе “великого” “кута” (на український мові це давнє слово переінакшене в інше слово з трьох букв).

  2. Вообщем на манеже всё тежи .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.