Транспортна реформа: хмельницький перевізник через суд потрапив до конкурсу з перевезень

Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав виконавчий комітет Хмельницької міської ради та управління транспорту та зв’язку прийняти і зареєструвати документи ПП “АТП Поділля-Тур” для участі в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Таку постанову 20 жовтня винесла суддя Оксана Мазурок.

22710100_1608911072505929_544361323_n

Також ця суддя 17 жовтня зупинила проведення конкурсу 23 жовтня 2017 року з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах Хмельницького, а також заборонила виконкому та управлінню транспорту і зв’язку здійснювати дії спрямовані на організацію та проведення конкурсу. Таким чином, був задоволений позов перевізника “АТП Поділля-Тур”, якого не допустили до конкурсу.

Як повідомили НГП в управлінні транспорту, ПП “АТП Поділля-Тур” запізнилося приблизно на 10 хвилин з подачею документів. Відповідно, перевізник не дотримався вимог конкурсу.

Ближче до вечора п’ятниці прес-служба міськради поширила повідомлення про те, що 23 жовтня таки відбудеться засідання конкурсного комітету.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “АТП Поділля-Тур” заснували у березні 2010 року хмельничанка Інна Мартинюк і мешканцем Чемеровецького району Андрій Хоркавий. Розмір статутного капіталу – 15 тис. грн.

Як писав НГП, хмельницька влада оголосила запуск транспортної реформи у 2018 році. Вона передбачає збільшення кількості великогаьбаритного транспорту для підвезення містян, а також ставка робиться на збільшення тролейбусного парку за рахунок нових одиниць.

Наприкінці вересня виконавчий комітет затвердив перелік об’єктів конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому. Рішенням передбачено 22 об’єкти конкурсу. Фактично, на кожен об’єкт буде окремий конкурс, аби маршрутна мережа не зазнавала будь-яких навантажень у разі відхилення одного із об’єктів конкурсу.

Також на цю тему читайте публікацію “У конкурсі перевізників у Хмельницькому бере участь фірма із сумнівною репутацією“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.