У Хмельницькому затвердили лоти маршруток і автобусів, які виставлені на конкурс

Сьогодні виконавчий комітет затвердив перелік об’єктів конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому.

Як повідомляє прес-служба міської ради, рішенням передбачено 22 об’єкти конкурсу. Фактично, на кожен об’єкт буде окремий конкурс, аби маршрутна мережа не зазнавала будь-яких навантажень у разі відхилення одного із об’єктів конкурсу.

1

2

«На конкурсі ніхто переваги не буде мати, об’єкти скомбіновані так, щоб у кожному є маршрут прибутковий та середній або й навіть збитковий. Наприклад, п’ятий об’єкт конкурсу включає 21-ий маршрут – хороший, але разом з ним йде 12У – це, фактично, шкільний маршрут та є збитковим». – цитує прес-служба слова мера Олександра Симчишина.

У коментарі НГП виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев зазначив, що визначити переможців конкурсна комісія повинна до жовтня. А вже з кінця грудня 2017-го буде діяти нова транспортна мережа.

Він зауважив, що до конкурсу допускатимуться непереобладнені мікроавтобуси “Мерседес Спринтер”. Ними планують закривати віддалені мікрорайони міста, де вузькі дороги.

Шепурев переконує, що нова транспортна мережа не вплине на здорожчання вартості проїзду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. блоків більше не буде? сильно.

  2. Так а скотовозов не переоборудованных просто нет.

  3. Главное, чтоб “Спринтера” убрали. Этого безобразия почти нигде нет.

  4. Агов! Хтось може пояснити назви маршрутів, а то на мій погляд якась плутанина. Чи то може так задумано! Ось до прикладу: маршрути №2;28;46;46А котрі як кінцева зупинка вказується вул.Північна та є маршрути № 56 та 57 де вказується одна з кінцевих ГРЕЧАНИ, то ці маршрути куди мають їздити, бо ж Гречани великі – є Дальні, є Ближні, є просто Гречани біля Олімпійської. Ще є також маршрути де вказуеться одною з кінцевих вул.Волочиська, но вона ж також має велику протяжність, то де ж вони будуть зупинятись? чому у назвах маршрутів така завуальованість, в одних назвах чітко прописано – наприклад Автостанція 1, Катіон, Поліклініка 1, а у інших типу Гречани, Лезнево, Лезнево 2 тощо? Чому навіть у цих простих речах, нормальної назви маршрутів міського транспорту, “компостують” містянам та гостям міста мізки? До речі трохи покопавшись у схемах маршрутів знаходиш й таке: у маршруті №39А Озерна- вул.Волчиська на перший погляд немає нічого, що могло б кинутись у очі, але даний маршрут навіть ні на метр не заїздить на вул.Волочиська! (див.схеми).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.