До Хмельницького завітав Патріарх Філарет До Хмельницького завітав Патріарх Філарет

Сьогодні до Хмельницького завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Як повідомляє прес-служба міської ради, на в’їзді до міста… Далі »

Корнійчук відповів міністру екології: департамент Вавринчука роздавав дозволи на викиди за 10-15 м від житлових будинків Корнійчук відповів міністру екології: департамент Вавринчука роздавав дозволи на викиди за 10-15 м від житлових будинків

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук відреагував на закиди міністр екології Остапа Семерака, який його розкритикував за ліквідацію департаменту екології та природних… Далі »

Міжнародний банк Barclay може прокредитувати добудову двох енергоблоків Хмельницької АЕС Міжнародний банк Barclay може прокредитувати добудову двох енергоблоків Хмельницької АЕС

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» почала переговори з міжнародним банком Barclays про умови кредитування завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків… Далі »

Програма святкування дня міста на сьогодні Програма святкування дня міста на сьогодні

23 вересня 2017 року 1. 08.00 – Святковий сільськогосподарський ярмарок на вул. Прибузькій 2. 9.00 – Перформанс у тролейбусах та… Далі »

З нагоди ювілею області подолян відзначили державними відзнаками та нагородами З нагоди ювілею області подолян відзначили державними відзнаками та нагородами

22 вересня, з нагоди відзначення 80-ї річниці утворення Хмельницької області кращих вихідців та мешканців Хмельниччини відзначили державними відзнаками та нагородами… Далі »