Дороги в окрузі Лабазюка зробить фірма з орбіти нардепа Дороги в окрузі Лабазюка зробить фірма з орбіти нардепа

Волочиська міська об’єднана територіальна рада розтендерила три капітальні ремонти доріг у населених пунктах, зумівши не перетнути допорогову межу в 1,5… Далі »

За місяць борги із зарплат у Хмельницькій області скоротилися на 3% За місяць борги із зарплат у Хмельницькій області скоротилися на 3%

На 1 серпня загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 5,8 млн.грн, що на 3% менше, ніж на початок липня… Далі »

На Хмельниччині фіксується зменшення першокласників та потенційних випускників шкіл На Хмельниччині фіксується зменшення першокласників та потенційних випускників шкіл

Сьогодні у перші класи навчальних закладів Хмельницької області пішло 13880 дітей. Таку інформацію “Незалежному громадському порталу” надав директор департаменту освіти і… Далі »

В мережі з’явилася історична хроніка, знята в Кам’янці в кінці 1940-х років В мережі з’явилася історична хроніка, знята в Кам’янці в кінці 1940-х років

В мережі з’явилося оцифроване зображення з кіноплівки знайденої Дмитром Бабюком, співробітником Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Про це повідомляє видання «Вдало»…. Далі »

У Дунаєвецькому районі поліція виявила міні-арсенал боєприпасів У Дунаєвецькому районі поліція виявила міні-арсенал боєприпасів

В процесі розслідування крадіжки працівники Дунаєвецького відділку поліції у домогосподарстві жителя одного із сіл району виявили два десятки набоїв, які… Далі »

На Хмельниччині закрилося 13 шкіл На Хмельниччині закрилося 13 шкіл

У навчальному сезоні 2017-2018 роки не діятиме 13 загальноосвітніх закладів Хмельницької області. За словами директора обласного департаменту освіти і науки… Далі »