Дороги в окрузі Лабазюка зробить фірма з орбіти нардепа

Волочиська міська об’єднана територіальна рада розтендерила три капітальні ремонти доріг у населених пунктах, зумівши не перетнути допорогову межу в 1,5 млн. грн.

Про це повідомляє моніторинговий портал DoZorro.

11 серпня замовник обрав одну й ту ж підрядну організацію – ПАТ “Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56”, яка виконуватиме роботи на різних ділянках ОТГ. А саме – здійснить капремонт дороги на вул.Перемоги в селі Клинини за 1,44 млн. грн, капремонт дорожнього покриття вул.Целиха на ділянці від кладовищи до дороги М-12 в селі Копачівка за 1,45 млн. грн, капремонтдорожнього покриття вул.Центральна в селі Курилівка вартістю 1,45 млн. грн. Всі роботи мають бути здані до кінця поточного року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, “Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56” створено 1994 року. Кінцевим бенефіціаром прописана Галина Ставчанська з Чернівців.

До червня 2013 року це підприємство на 98% належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. У 2013 році Гладуняк продав “Хмельницьке ШБУ-56″ народному депутат від групи “Воля народу” (188 виборчий округ) Сергію Лабазюку.

12 грудня 2016 року на підприємства, контрольовані Лабазюком, завітали співробітники СБУ. Правоохоронці запідозрили розкрадання бюджетних коштів на дороги через комерційні структури згаданого політика.

Судовий реєстр усе розставив на свої місця: ПП «Аграрна компанія 2004» та ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56» фактично контролюється директором ПП «Аграрна компанія 2004» Петром Лабазюком (рідним братом нардепа – ред.) та є пов’язаними юридичними особами, оскільки на підприємствах спільний бухгалтер і юрист, а також встановлено, що податкова звітність подається із однієї IP-адреси та почтової скриньки, між юридичними особами здійснюються взаєморозрахунки за виконання робіт на умовах субпідряду та поставки будівельних матеріалів, що вказує на пов’язаність вказаних суб’єктів господарювання.

Кінцевим бенефіціаром “Аграрної компанії 2004” є той самий нардеп Сергій Лабазюк.

Починаючи з 2015 року, ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56” натендерило 354 млн. грн на дорогах державного значення Хмельниччини.

За інформацією сайту ЦВК, до меж 188 виборчого округу входять села Клинини, Копачівка і Курилівка Волочиського району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “розтендерила” “натедерило” – лаври 1+1 не дають спати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.