Два пов’язаних підрядника і чиновники ЖКГ “пиляли” гроші на ремонті хмельницьких доріг – поліція (Доповнено) Два пов’язаних підрядника і чиновники ЖКГ “пиляли” гроші на ремонті хмельницьких доріг – поліція (Доповнено)

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області підозрює посадовців управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради і осіб двох підрядних фірм у… Далі »

Семерак про ліквідацію департаменту екології: невже Хмельниччина досягла рівня Австрії у питаннях охорони довкілля? Семерак про ліквідацію департаменту екології: невже Хмельниччина досягла рівня Австрії у питаннях охорони довкілля?

Міністр екології Остап Семерак гостро розкритикував голову Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука за ліквідацію  департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації. Відповідний… Далі »

АМК оштрафував батька з сином, які спотворили закупівлю м’яса АМК оштрафував батька з сином, які спотворили закупівлю м’яса

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Возія А.А. та ФОП Возія А.М. (м. Волочиськ) загалом на 58 тис. грн… Далі »

Антикорупціонери підозрюють начальника поліції Віконського у незаконному збагаченні і звернулись в НАЗК Антикорупціонери підозрюють начальника поліції Віконського у незаконному збагаченні і звернулись в НАЗК

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій керівника поліції Хмельницької області Василя Віконського. Як повідомляє сайт “УКР.АВ”, минулого року… Далі »

Міністр екології реагуватиме на скандальне розпорядження Корнійчука Міністр екології реагуватиме на скандальне розпорядження Корнійчука

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак збирає інформацію щодо ліквідації департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації. Про це… Далі »

Хмельниччина – лідер по урожайності зернових в державі Хмельниччина – лідер по урожайності зернових в державі

Про це зазначено під час обласної селекторної наради з питань проведення сівби озимих культур під урожай 2018 року, повідомляє Хмельницька… Далі »