Хмельниччина – лідер по урожайності зернових в державі

Про це зазначено під час обласної селекторної наради з питань проведення сівби озимих культур під урожай 2018 року, повідомляє Хмельницька ОДА.

Головував на селекторі перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко.

З першим питанням про підсумки збирання врожаю та перспективи вирощування озимих культур під урожай 2018 року в агроформуваннях області виступив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Омелянюк.

Так, озиму пшеницю зібрано з площі 209 тис. га при урожайності 61 ц/га., що на 4 ц/га більше попереднього року. Озимого жита з кожного гектара отримали по 57 центнери , озимого ячменю – по 50 ц/га, що на 6 ц/га вище ніж торік.

Хлібороби Хмельниччини намолотили понад 1,9 млн. тонн зерна ранніх зернових культур при середній урожайності 56 ц/га – що є найвищим показником в державі. Особливо посадовець відмітив хліборобів Волочиського, Городоцького, Шепетівського районів, де кожен гектар посіву ранніх зернових культур дав понад 60 ц/га, а найвищу урожайність – 69 ц/га отримали агроформування Чемеровецького району.

Також приємно відзначити, що валові збори зерна понад 100 тис.тонн зібрали у 9 районах області. Господарства розпочали збирання пізніх культур, таких як зернова кукурудза і гречка.

За словами Олега Тимофійовича, досвід господарств, які отримали високі показники урожайності озимих зернових культур – 90 -100 ц/га – ще раз переконує, що там де дотримувалися всіх агротехнічних вимог, отримали в цілому добрі результати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Я,так понял,что на Хмельничине ХЛЕБ упадет в цене?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.