У Хмельницькому громадська організація оскаржить у суді призначення Романа Миколаїва

Громадського організація “Батьківська ініціатива міста Хмельницького” подала позов щодо скасування розпорядження Симчишина N 662-к від 28.12.2016 року щодо призначення пана Миколаїва директором Департаменту освіти та науки виконавчого комітету Хмельницької міської ради, повідомляє у дописі на Фейсбук громадський активіст Олександр Кривий.

Суддя Козак Тетяна Володимирівна.

11

22

«Наступний позов буде щодо незаконності договорів на надання додаткових платних послуг по ГПД , а третій позов буде щодо незаконності створення департамент освіти і проведених у зв’язку із цим “звільнень” і “реорганізацій”» – зазначає активіст.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Я хоч і не юрист, але справа, думаю, безперспективна. Позивач обгрунтовує свою позицію порушенням методичних РЕКОМЕНДАЦІЙ. Так до рекомендацій можна дослухатись, а можна і проігнорувати. І це право міського голови. За цією “громадською організацією” явно стирчать вуха ображених бувших директорів (або одного/однієї з них). От невгамовні!

 2. шаман с бубном заговоре той суд

 3. Да, що ж, пожевемо побачимо, а Миколаїв гарно, як сказав Лукашенко , освіту перетразнул, думаю він залишиться і далі буде перетразівать, а ось бубон дійсно в сторону йому потрібно відкласти.

 4. а шо ви хтіли “кенти”.як не сволотовець то кент.

 5. Думаю Козак не буде довго заморочуватись на таку профанацію.

 6. Гнати язичника

 7. спалити його на фіг

 8. Сашка дійсно кривий та трішки горбатий…а позов складений неграмонтим активістом і юристи до нього жодного відношення не мають… і суддя Оксана Козак 100 % поверне його тим клоунам….. заплатили би хоч толковому юристу… гнидники з юрвідділу ради нараз розіб”ють цю писанину…

 9. Що до Кривого проплачений він чи ні не знаю, думаю, ні, тому що, проплатили б і юриста як й склав позов. Миколаєв молодець розворушив “педагогічне кубло” , надіюсь, що надалі буде робити свою справу. Жаль, що очільник Департаменту освіти області Олег Фалоля так і “сидить в бур’янах” та змінювати нічого не бажає – ЙОМУ І ТАК ДОБРЕ.

  • Фасоля, як раз, дуже толковий керівник. Він на своєму місці. Йому зараз і так не просто з тими “сюрпризами”, які підкидає йому центральна влада, і він мовчки тягне цю лямку. Більшість просто не знає всю цю “кухню”, а бачить лише верхівку айсберга.

 10. скажу одно….этой судье я доверяю…дальше все в юридической плоскости находится…я не юрист.. но думаю Козак вникнет и разберется….

 11. позов юридично нікчемний. інструкції не мають юридичної сили, це тільки рекомендації. силу мають закони.

 12. Не чіпайте його, він пробує реформувати освіту міста і поступає правильно. Реформи це не папірці нові, а люди нові. Геть “старичків” з освіти і не тільки зі шкіл, але й з вузів (ХУУП, ХНУ)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.