Місцевим судам Хмельниччини дістануться засклені кабіни для підсудних по 54 тис. грн кожна

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області купило 32 захисних засклених кабіни для підсудних у зали місцевих судів області.

Загальна вартість закупівлі становить 1,7 млн. грн, повідомляється у “Прозорро”.

Габарити кабін повинні становити 1200 мм х 2400 мм х 2200 мм, спеціальне захисне скло повинно бути надійно закріплене в металевому каркасі, а сама кабіна – монтуватися на опорній конструкції, яка надійно кріпиться до підлоги зали судового засідання за допомогою анкерних болтів, щоб унеможливити його випадання під час силового впливу на нього ззовні та зсередини. Загородження передбачає двері з замком та технологічний отвір для зняття наручників з підсудних та надання їм документів для ознайомлення.

Фото Житомир.info

Фото Житомир.info

Товщина скла кабіни має становити 18 мм. Також усередині кабіни монтуватиметься лава для сидіння із дерева твердих порід (бук, дуб) шириною не менше 400 мм.

Найбільше кабін для підсудних замовив Хмельницький міськрайонний суд – 9 і Шепетівський районний суд – 2. По одній кабіні перепаде решті районним судам.

Переможцем тендеру стало київське підприємство Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів «Інлюкс». Її основний вид діяльності – неспеціалізована оптова торгівля.

Єдиним конкурентом виступило державне підприємство “Судовий будівельно-експертний центр” з різницею ціни у 15,1%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Да, но банду из 5-8 человек туда тяжело запихать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.