Внаслідок реформи децентралізації, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними – ОДА

Внаслідок реформи децентралізації, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними.

Про це заявив директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич на виїзному засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради 20 жовтня.

“На верхах існує думка, що місцеві бюджети завалені грішми. Та це не так. Внаслідок реформи децентралізації, яка зумовила ріст доходів міст обласних значень і об’єднаних територіальних громад, суттєвий фінансовий голод відчувають обласний і районні бюджети. Згідно з експертизою місцевих бюджетів за 2017 рік, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними”, – наголосив фінансист.

Водночас Пенюшкевич зауважив, що обласний бюджет одержав додаткове фінансове навантаження через зміну підходів у держбюджеті (зокрема, мається на увазі відміна з 2016 року субвенції з державного бюджету на підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам)  на загальну суму 177 млн. грн.

Директор департаменту фінансів ОДА зазначив, що виконання бюджету Хмельницької області у 2017 році становитиме 104,7%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Меньше надо воровать и бюджета хватит.

 2. Голови райради сидять і нічого не роблять тільки премії собі нараховують …. то ж звідки гроші візьмуться ? А брехлива центролохозація тут ні до чого…. не брешуть людям…. якщо у мене є бюджет 100 гривень і я їх переходив з однієї кишені в іншу то їх більше не буде! Лузери!

 3. Децентралізація віддала кошти місцевому самоврядуванню. Дуже правильний крок. Не слухайте проплачених тролів.

  • Напевне важко лизати зал за кусок хліба та посаду…. кому що дала… дурне! Якщо їх не було то де вонивізмуться… кого ти розводиш ! А не рахував )ла) ти що долар був 8 а став 27 так грошей трохи більше але ціни у 4 рази виросли…. так що ми й ноги і лягай спати і не тупи….

   • Як ви вже замахали з тим доларом! А не рахував, що в 2013 році квартира в Хмельницькому коштувала 40 тис. доларів, а зараз 15 тис? А машини що, не здешевшали в баксах??? Іканаміст хєрів, кацап недобитий, мля…

    • Падло ти східнякове!!! Ти думає, що рахувати вмієш? Потрох в моїй сім’ї за цей майдан і все що після нього прийшлося продати все і жити в гуртожитку. Ти гнила знаєш яких страждань і проблем в людей є з цією фінансовою кризою… ти може жреш, а є люди які по смітникам одежу шукають і це не зажди ті хто перебирає спиртне поняв! А що ти маєш до кацапа, п’ю він думає що воює путін за них… а ми хохли своїх відправляємо гинути і один в одного крадемо, плюємо, під слава вкраіні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.