Дефіцит на ПТУ Хмельниччини у розмірі 20 млн. грн ліквідують за рахунок укрупнення мережі і скорочення викладачів

За вісім місяців департамент освіти і науки Хмельницької ОДА провів ряд заходів, що дають змогу ліквідувати дефіцит коштів на фінансування закладів профтехосвіти області у розмірі 20,6 млн. грн.

Про це повідомляється у пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету-2016, які будуть розглянуті на черговій сесії 20 жовтня.

Наразі Міністерство освіти і науки України видало накази про здійснення реорганізації Голосківського професійного аграрного ліцею шляхом приєднання до Державного професійно-технічного навчального  закладу «Деражнянський професійний аграрний ліцей» та створення на їх базі Деражнянського центру професійної освіти; Говорського професійного аграрного ліцею шляхом приєднання до Ярмолинецького професійного ліцею та створення на їх базі Державного навчального закладу «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти»; реорганізацію Полонського професійного аграрного ліцею і Понінківського професійного ліцею шляхом об’єднання та створення Навчально-практичного агропромислового центру професійної освіти.

Крім цього, також скорочено чисельність працівників професійно-технічних навчальних закладів на 235 осіб.

Водночас, враховуючи очікувану передачу з міст обласного значення на фінансування з обласного бюджету з 2017 року ще 5-ти професійно-технічних навчальних закладів, з метою стимулювання закладів до економного та раціонального використання коштів та поліпшення їх матеріально-технічної бази шляхом проведення енергозберігаючих заходів, пропонується додатково виділити з обласного бюджету 5 млн. грн.

Нагадаємо, що при затвердженні обласного бюджету на 2016 рік на утримання 16-ти закладів професійно-технічної освіти Хмельниччини, які фінансуються з обласного бюджету, спрямовано 73 млн. 485,7 тис. грн, що становить 75,5% від потреби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. І так молодь у нас некваліфікована і відверто тупа, а буде ще тупіша. Певно така і потрібна.

    • Тупі діти у тупих батьків. Вихованням дітей треба займатись. Як тато з мамою навчить так і буде, ніякі державні структури не перевиховають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.