Вибори в ОТГ: всі дільниці відкрилися вчасно, крім однієї на Кам’янеччині

За даними спостерігачів ГМ “Опора”, на Хмельниччині всі виборчі дільниці відкрилися вчасно, крім однієї. Не змогла вчасно відкритися дільниця у селі Мукша Китайгородська (Кам’янець-Подільський район) – кандидат на сільського голову Гай виявив, що голова і член комісії на час формування комісії не мали місцевої реєстрації, що є незаконним.

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ “Опора”

Попри це на 8:54 дільниця все ж таки запрацювала.

За даними сектору комунікації обласної поліції, сьогоднішнє голосування на виборчих дільницях ОТГ Хмельниччини проходить без вагомих порушень. Для охорони виборчої документації та громадського порядку задіяно 240 працівників поліції, 33 представники ДСНС та 56 членів громадських формувань з охорони громадського порядку.

Нагадаємо, що сьогодні проходять перші місцеві вибори у семи територіальних громадах Хмельниччини: Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.