Симчишин похвалися, що тільки за вихідні Хмельницький може заробляти 20-30 тис. грн на депозиті

Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин пояснив, скільки коштів місто може заробляти на банківських депозитах протягом вихідних днів.

Про це він сказав в інтерв’ю ТРК “Місто”.

“За рахунок оперативному управлінню фінансів місто заробляє додаткові кошти. Це не зайві гроші, які з початку року лежать “мертвим” вантажем і їх ніхто не використовує. Ми можемо покласти кошти на депозит у п’ятницю, а зняти – в понеділок. Тому що, протягом суботи і неділі ними ніхто не розпоряджається. За ці два дні можемо заробити 20-30 тис. грн, які в понеділок спрямуватимемо на видатки”, – зазначив Симчишин.

Як писав НГП, керівництво Мінрегіону і окремі нардепи з бюджетного комітету Верховної Ради піддали критиці хмельницького мера за неефективне використання бюджетних коштів. Зокрема, перший заступник міністра Мінрегіону В’ячеслав Негода, заявив, що на банківських депозитах Хмельницький тримає 180 млн. грн.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. А ск1льки тримае на депозит1 особисто наш мер ? Напиш1ть кому в1домо. Нехай вкладе сво1 кошти на депозит у банк “Надра”, а пот1м спробуе 1х забрати.

  • В пятницю хай кладе а в понеділок вже зможе оперативно розпоряджатись ними!…

 2. У них нехватае розуму як ефективно використати кошти, пiсля децентралiзацii коштiв дуже багато прибавилося , а як ними управляти нiхто непiдсказав.Берiть досвiд у европейських колег i все буде краще.

 3. То чому не витачає на ГПД, пільговий проїзд на водичку з Чернелівки та інші соціальні потреби, ЯКЩО ТАК ГАРНО ЗАРОБЛЯЄ мер на депозиті???
  Свої кровні нехай кладе на депозит, а народні віддає народу.

 4. І ще за рахунок курсу долара заробляє наш оперативним мер!

  • Симчишину за город думать надо, а не заниматься спекуляциями с банками. банк беря на депозит, отдает эти деньги в работу и зарабатывает себе и на процент по депозиту. что может заработать банк на выходных? банковские операции не проходят, только баланс на бумаге будет надут. в чем тогда смысл банку. Саша, банки держат и придумали кто?

 5. А за групи продовженого дня треба платити, тарифи піднімаються.. а електромобіль для дупи мера купується…. і зарплати піднімаються.. ГНИДИ….

 6. А ще треба вміти постогнати що нема грошей

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.