Симчишин похвалися, що тільки за вихідні Хмельницький може заробляти 20-30 тис. грн на депозиті

Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин пояснив, скільки коштів місто може заробляти на банківських депозитах протягом вихідних днів.

Про це він сказав в інтерв’ю ТРК “Місто”.

“За рахунок оперативному управлінню фінансів місто заробляє додаткові кошти. Це не зайві гроші, які з початку року лежать “мертвим” вантажем і їх ніхто не використовує. Ми можемо покласти кошти на депозит у п’ятницю, а зняти – в понеділок. Тому що, протягом суботи і неділі ними ніхто не розпоряджається. За ці два дні можемо заробити 20-30 тис. грн, які в понеділок спрямуватимемо на видатки”, – зазначив Симчишин.

Як писав НГП, керівництво Мінрегіону і окремі нардепи з бюджетного комітету Верховної Ради піддали критиці хмельницького мера за неефективне використання бюджетних коштів. Зокрема, перший заступник міністра Мінрегіону В’ячеслав Негода, заявив, що на банківських депозитах Хмельницький тримає 180 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. А ск1льки тримае на депозит1 особисто наш мер ? Напиш1ть кому в1домо. Нехай вкладе сво1 кошти на депозит у банк “Надра”, а пот1м спробуе 1х забрати.

  • В пятницю хай кладе а в понеділок вже зможе оперативно розпоряджатись ними!…

 2. У них нехватае розуму як ефективно використати кошти, пiсля децентралiзацii коштiв дуже багато прибавилося , а як ними управляти нiхто непiдсказав.Берiть досвiд у европейських колег i все буде краще.

 3. То чому не витачає на ГПД, пільговий проїзд на водичку з Чернелівки та інші соціальні потреби, ЯКЩО ТАК ГАРНО ЗАРОБЛЯЄ мер на депозиті???
  Свої кровні нехай кладе на депозит, а народні віддає народу.

 4. І ще за рахунок курсу долара заробляє наш оперативним мер!

  • Симчишину за город думать надо, а не заниматься спекуляциями с банками. банк беря на депозит, отдает эти деньги в работу и зарабатывает себе и на процент по депозиту. что может заработать банк на выходных? банковские операции не проходят, только баланс на бумаге будет надут. в чем тогда смысл банку. Саша, банки держат и придумали кто?

 5. А за групи продовженого дня треба платити, тарифи піднімаються.. а електромобіль для дупи мера купується…. і зарплати піднімаються.. ГНИДИ….

 6. А ще треба вміти постогнати що нема грошей

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.