Вибори в ОТГ: поліція області не побачила суттєвих порушень

За період виборів та передвиборчої кампанії на території семи об’єднаних територіальних громад Хмельницької області, у яких обирали голів та депутатів, було зареєстровано  15 повідомлень про різного роду порушення, пов’язані з виборчим процесом.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

З них 7 зафіксовано на території обслуговування Красилівського відділуполіції, 4 – Кам’янець-Подільського  відділення, 3 – Хмельницькоговідділення та 1 – Шепетівського відділу поліції.

В Городоцькій та Ярмолинецькій громадах звернень до поліції про порушення не було.

За результатами розгляду поданих заяв за двома фактами (у Красилівському та Хмельницькому районах) внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 160 КК України «Підкуп виборця, учасника референдуму».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Тут доречні дві цитати:
    1. Видатного англійського письменника ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джорджа Оруелла (соціальний фантаст): «…Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та пройдисвітів не є жертвами. Вони є співучасниками / подільниками…».
    2. Одного відомого українського блогера: «… Реальна проблема полягає не в якості наших обраних представників, як політиків, а в нашій загальній низькій якості, як демократичного суспільства…».

  2. Так, что б музыкантом быть – так надобно уменье!
    А про народ – так увы! Хотя в городах, по-моему, немножко по другому

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.