У Хмельницькому через сесію заборонять збирати кошти з батьків у закладах освіти

Депутатам Хмельницької міської ради пропонується ухвалити рішення про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти.

Наразі проект рішення сесії доступний на сайті міськради.

Згідно з ним, пропонується доручити міському департаменту освіти та науки забезпечити оприлюднення на веб-сайтах навчальних закладах міста кошторису і фінансового звіту про надходження та використання всіх отриманих коштів; інформацію про перелік товарів, робіт, послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості; статути і кадровий склад закладів освіти; дані про матеріально-технічне забезпечення; перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати тощо.

Також депутати мають підтримати пункт рішення про заборону збору готівкових коштів, учасниками освітнього процесу та працівниками закладів освіти Хмельницького в навчальних закладах. Ще заборонять педагогічним працівникам розповсюджувати на території навчальних закладів серед батьків здобувачів освіти та учнів інформацію та фінансові документи благодійних фондів.

У проекті рішення сказано, що персональна відповідальність за порушення пназваних пунктів лежить на директору департаменту освіти та науки та керівників закладів освіти. Контролювати саме виконання буде постійна комісія Хмельницької міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Вы знаете, наш Наум Моисеевич, шо ветераном всех походов и трудов, имеет припомнить за то, как типа царь, шо Иван 4 Грозный, против этих поборов и оббирательств родителей применял посох. Хотя иногда сожалел, шо не попадал за первый раз. Наум Моисеевич имеет щитать, шо мэр Симчишен просто исторически способен попадать без сожалений. Лиш бы хотел!

  2. Дай-то Бог! Однако не оказались бы они со временем “потёмкинскими”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.