Дилер білоруських тролейбусів оскаржує тендер “Хмельницькелектротрансу”

ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк) оскаржує тендер із закупівлі семи тролейбусів для Хмельницького.

Відповідну скаргу 18 жовтня учасник торгів подав до Постійно діючої колегії Антимонопольного комітету України.

На думку луцької фірми, яка запропонувала кращу ціну, їй бепідставно відмовлено в укладанні договору. Натомість визнання переможцем тендера ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс” (Луцьк) “було здійснено з урахуванням особистого інтересу замовника”.

Скарга--1

Також підприємство-скаржник вбачає порушення, допущені комунальним підприємством “Хмельницькелектротранс” у недотриманні закону про публічні закупівлі. Зокрема, замовник не оприлюднив Протокол розкриття тендерних пропозицій в день їх розкриття, а зробив це через тиждень.

Окремо “БКМ-Україна” налогошує, що сертифікат відповідності УкрСЕПРО, який має підприємство, видало цього року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Розгляд скарги в АМК запланований 7 листопада.

Нагадаємо, що 9 жовтня тендерний комітет офіційно визнав нового переможця тендера, відхиливши доступнішу пропозицію ТОВ “БКМ-Україна”, який позиціонує себе офіційним дилером білоруських тролейбусів виробництва “Белкоммунмаш”. Підставою став абзац 1 п.п.1 п.1 ст.30 Закону України “Про публічні закупівлі”. Замість обґрунтування замовник обмежився цитуванням законодавства, проігнорувавши поширену практику у сфері публічних закупівель.

Нас засмутив сертифікат відповідності щодо кількості місць. І, крім цього, ми знаємо, що там (на білоруських тролейбусах) стоять російські двигуни”, – прокоментувала голова тендерного комітету і заступник директора КП “Хмельницькелектротранс” Оксана Вовк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Я так поняла, что наша “власть” вообще считает, что на Законы можно просто наплевать, и делать все что захочется не считаясь ни с кем. Сегодня не обратим внимания на одни нарушения, завтра на другие, и будет не страна а один хаос . Если победителем тендера является ТОВ “БКМ-Україна” , то и закупать должны продукцию этой фирмы, а не худшую только потому, что фирма принадлежит “президенту”.

    • Я не розумію, тут в коментарях всі механіки чи що? Всі прямо знають, що краще? Якщо в нас вже беруть одної марки тролейбуси, то потрібно брати їх(і бажано в одній лівреї), а не робити якийсь КОМПОТ з тролейбусів. В БКМ реально двигуни російські, тобто ви кажете що вони кращі?російські? і деталі буде дуже легко дістати? на відміну від того, що на богдані стоїть двигун українського виробництва, який робиться в Харкові. В Хмельницькому вже скільки їздять такі тролейбуси і проблем немає. Ви ще продукцію рошен не купуйте, бо фирма принадлежит “президенту”.)))

  2. так нащо ты тендери… не сподобалось- скасував.. головне тут у тому, що богдани- то вальцмана… ы ъх пропихаэ влада.. Ы СИМЧИШИНУ Всерівно…. хто виграє тендер…. купить він за наші гроші у вальцмана… КОРУПЦІЯ НА НАЙВИЩОМУ ДЕРЖАВНОМУ І МІСЦЕВОМУ РІВНІ… ГАНЬБА…

  3. правильно погнали білорусів, які хочуть через нас дати заробити кацапам. В нас з кацапами війна. Тут все логічно і законно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.