Партія «За конкретні справи» – лідер виборчих перегонів на Хмельниччині

Реформа децентралізації набирає все більших обертів на Україні, особливо на Хмельниччині, де 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до семи об’єднаних територіальних громад – Городоцької, Солобковецької, Грицівської, Олешинської, Красилівської, Антонінівськоі та Слобідко-Кульчієвецької. Таким чином, на 1 листопада 2017 року працюють вже 33 об’єднані територіальні громади.
Політична партія «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» є ініціатором більшості з вищеназваних об’єднань. Спільна робота усіх членів команди вже дала свої результати на попередніх виборах у 2015-2016 роках, прикладами є найбільша в Україні Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада, Дунаєвецька, Сатанівська, Чемеровецька, Гуківська селищні об’єднані територіальні громади та інші.
І цього разу потужна команда політичної партії взяла активну участь у виборах, показавши найкращі результати, а саме:

 •   Городоцька ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичноі партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Підлісного Василя, до депутатського корпусу від вищевказаної партії, за попередніми підрахунками,  обрано 20 депутатів;
 •   Солобковецька ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичноі партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Когута Сергія, до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 8 депутатів;
 •   Антонінська ОТГ – обрано головою ОТГ кандидата від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Кондратюк Наталію, до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 7 депутатів;
 •   Красилівська ОТГ –до депутатського корпусу від політичноі партіі “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»  обрано 6 депутатів;
 •   Грицівська ОТГ – до депутатського корпусу від вищевказаної партії обрано 9 депутатів;
  •    Олешинська ОТГ – до депутатського корпусу від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» обрано 2 депутати.

Борючись за справедливість та відстоюючи чесність, команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» набирає все більшої потужності, по праву завойовуючи довіру виборців, посідаючи перше місце у Хмельницькій області – 52 заслужених депутатських мандати та 3 голів ОТГ обрано 29 жовтня 2017 року!

ЗК

«Лише разом, лише конкретними справами ми змінимо наше майбутнє заради наших дітей, розбудуємо Хмельниччину та покращимо рівень життя вже сьогодні!» – такою є одна з основних ідей політичної партії. І вже неодноразово жителі Хмельниччини в цьому переконувалися, віддаючи свої голоси тим лідерам, яким довіряють!”

2.-Городок

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Барани голосують, то чому ж ні…

 2. С такими ценами в “Эпицентре” можно легко “выигрывать”

 3. Це пороблено всій області. Магія.

 4. люди вы гоните-включите мозги

 5. Перший в списках в депутати до ОТГ по Городоцькому районі був сам О.В. Герега незважаючи на те що він діючий депутат верховної ради, це зроблено для того щоб витягнути Підлісного який не може скласти два слова.

 6. Більше того, проти мішка з грошми непопреш…

 7. Це національне бути незадоволеними результатами виборів. Можливо необхідно навчитись поважати вибір своїх земляків, як це прийнято у розвинутих країнах, і перестати обзивати тих хто зробив цей вибір баранами і тд.

 8. Всякий народ заслуговує на свого правителя. Не дарма депутати всіх рівнів називають наш народ електоратом. Електорат, плебеї і т.д. – давайте реально оцінювати себе, а потім уже всіх інших. Як голосували так і маємо. І так буде продовжуватись довго, поки власні мізки на місце не стануть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.