На прикладі трьох зразкових ОТГ Хмельниччини показали на всю країну, як працює децентралізація

Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району, Колибаївська сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району і Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада стали героями телевізійного сюжету про реформу децентралізації.

Так, Гуменецька ОТГ показала відремонтовані дитячий садочок, будинок культури та облаштований спортивний майданчик.

Голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник похвалився покладеним кілометром дороги у селі за 1,4 млн. грн. Також презентував оновлену амбулаторію та пожежне депо.

Керівництво Дунаєвецької міської ОТГ показало пересувний флюорографічний кабінет вартістю 3 млн. грн. Ще наголосили, що цьогоріч громада заробила 76 млн. грн

Загалом, на Хмельниччині планується утворити 44 об’єднаних тергромади. Нарзі працює 26 ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Які досягнення неймовірні. Це поточна робота, яку мають виконувати органи самоврядування.

  • Мають виконувати, але не могли. Бо 90% видатків становила зарплата працівників соц. сфери. А наразі є державна підтримка суто на розвиток інфраструктури. Плюс об’єднання дає свої результати. Як то говорять синергія. “2+2=5” Що раніше 30 населених пунктів окремо не могли купити трактор, чи автомашину, то разом вони це можуть зробити. Все дуже просто.

   • А за які гроші вони будуть його ремонтувати якщо один скат коштує 30-40 тис грн?

   • Чого ці брехуни вас розводят ? Якщо обесцінився долар то це не підйом зарплат та пенсій – а підйоб тих хто не розуміє економічних процесів…. вас просто розводят…..

   • Ігор ти тупий як коржик!

 2. скоро побудують туалет і будуть вішати лапшу що вони щось роблять і центролохозація це круто!

  • Побудують, і не тільки туалет. Але ти все одно будеш сичати і критикувати)))))

   • Лизати зад кожен не має сили…. ти кращий..! твій вакуум це сраколизництво і психотропія на проданого раба ….!

 3. Гарні отг, молодці, трудяться і мають результат.

 4. Зрушення є, але до чого тут Яцковський і ко. Наприклад дитячий садок у Гуменцях збудований до так званої децентралізації , футбольний майданчик подарив цем завод у 15 році по телебаченню теж показували, центральну дорогу Гуменець відремонтовано у 2013 році , Фап Колибаївки збудовано комуняками , нічого нового , дорогу асфальтовану – читали що за гроші дербюджету по субвенції на розвиток територій ( так звані депутатські кошти , Мельниченко її презетував). зазерніть за кут , а навіть не зазерайте ,все у бурьянах , засмідчене ,поламане, загаджене особливо у Дунаївцях та селах ОТГ . Працюємо та створемо альтернативний фільм по Дунаївцях – “Герегівські хазяї життя ” …. Прості люди називають по сільському голову Гуменець – королева- мама , Колибаївки -Пахан , Дунаївці- княжна , Маківськів – Гарі (Потер) вважає себе англомовним експертом т, господар нвкудишній ), Китайгородський-Слизь – до них навіть не їхали, немає що показувати. Ст. Дунаївці – Леприкон …Нова Ушиця – Сич , працює виключно на агро бізнес своіх босів. Сатановський голова – ЦАР.( взагалі нічого та нікого не чує і небачить ,люди в шоці.) Бюджети виросли за рахунок перерозподілу , нічого нового не виробляється та не створюється.Те що забрали у районів пішло в ОТГ, багаті з багатими стали ще багатішими, бідні-біднішими , чергова об—-ка. Об’єднує всіх цих голів одне – люблять як їм співають оди , кругом себе підлабузників тримають , роботою не займаються , Яцковський їм два рази на місяць робить виїздні тренінги по Україні , раз на три місяці за кордон , а на місцях розруха при грошах, які “реформатори” закопують у сумнівні проекти.
  Ps – Чому зйомки передачі проходили у м.Кам’янець Подільський?, у селі не було що показати? Інтерв’ю Яцковського у старому місті? …. а про ноу-хау це взагалі – таке враження що чиновники дикі… п. Сергій слина летіла через телевізори . Як так можна брехати ?

  • Які зрушення? Зростання бюджетів у чотири рази! А долар скільки зараз коштує 27 грн.! Це не зростання , це обесцінення гривні у 5 раз і лохотрон людям про прекрасне майбутнє життя при центролохозації…. брехуни…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.