На Хмельниччині у виборах до ОТГ перемогли голови від БПП і “герегівців”

За підсумками паралельного підрахунку штабів БПП “Солідарність”, стали відомі прізвища переможців на посади голів у семи тергромадах Хмельницької області.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили в обласній парторганізації.

За квотами БПП перемогли троє кандидатів: Ніла Островська виборола крісло мера Красилова, Віталій Осядлий став сільським головою Олешина Хмельницького району і Руслан Нестеров – головою Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Партія “За конкретні справи” також взяла трьох голів: Василь Підлісний повторно обраний мером Городка, Наталія Кондратюк підтвердила перебування на посаді селищного голови Антонін Красилівського району, Сергій Когут – сільським головою Солобковецької сільської ради Ярмолинецького району.

ВО “Батьківщина” перемогла в Грицівській ОТГ Шепетівського району, взявши посаду сільського голови.

Як писав НГП, 29 жовтня виборах до ОТГ Хмельниччини сільські виборці активніше голосували за міських – явка становила понад 50%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Це пиздець!

 2. Люди показились.

 3. одним словом злодии

 4. Тут доречні дві цитати:
  1. Видатного англійського письменника ІІ-ої половини ХХ-го сторіччя Джорджа Оруелла (соціальний фантаст): «…Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників та пройдисвітів не є жертвами. Вони є співучасниками / подільниками…».
  2. Одного відомого українського блогера: «… Реальна проблема полягає не в якості наших обраних представників, як політиків, а в нашій загальній низькій якості, як демократичного суспільства…».

 5. Ну, Герегівці перемогли, можна зрозуміти… Но який ненормальний голосував за провладну партію БПП…??? Скажіть, що не обійшлося без адмінресурсу???

 6. Ну, що, інтернет-хом’ячки, пересвідчилися тепер, що ви живете в паралельній реальності?)))) Слава Пороху! Ганьба всепропальщикам!)))))

 7. Нащот нашої грицівскої головихи автор ошибся бо вона член патії регіонів

 8. Потім тикніть голосувальщиків пикою в їх же лайно, яке вони наголосували. Хай не скаржаться на своє життя, нікчеми.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.