Комунальники Чернилевського за 11 мільйонів полатають понад 30 хмельницьких вулиць

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 22 квітня уклало угоду з Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста загальною вартістю 10 млн. 919 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До 1 листопада цього року комунальники повинні провести ямковий ремонт на 30 хмельницьких вулицях (Вінницька, Володимирська, Вокзальна, Геологів, Завадського, Заводська, Зарічанська, Західно-Окружна, Кам’янецька, Київська, Кооперативна, Красовського, Купріна, Курчатова, Львівське шосе, Панаса Мирного, Пілотська, Проспект Миру, Подільська, Прибузька, Примакова, Проскурівського підпілля, Рибалка, Свободи, Старокостянтинівське шосе, Толстого, Трудова, Чорновола, Шевченка, внутришньоквартальна дорога від вул.Перемоги, 7 до вул. Свободи, 4) і двох транспортних розв’язок (Західно-Окружна-Вокзальна і Західно-Окружна-Волочиська).

Єдиним конкурентом було ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56”, яке запропонувало ціну вищу на 0,7%.

Як відомо, виконувач обов’язків міського голови Хмельницького Костянтин Чернилевський в інтерв’ю НГП сказав, що у 2015 році з міського бюджету планується направити 50 млн. грн на капітальний ремонт доріг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. комунальники Чернилевського – це анекдот, а не заголовок
    а асенізатори Чернилевського є?

    • точно. а ще є “люди Гладуняка”, “одіозні політики” і “потерпіли фіаско”. цирк а не заголовки

      • НГП вже давно видумує якісь безглузді заголовки. Хоче додати банальним новинам про ремонт доріг присмаку сенсаційності, чи що. Але виходить убого 🙂

  2. слів нема. ! позитиФФчик автора .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.