Гімн України на волинці, електромобіль та велопробіг: в Кам’янці-Подільському розпочався турсезон

Вчорав Кам’янці-Подільському в рамках відкриття туристичного сезону відбулось представлення нової туристичної розваги – екскурсійного електромобіля. Декілька місяців тому  влада Кам’янця-Подільського провела перемовини з одеськими підприємцями, щодо запровадження в Старому місті даного виду подорожей. Проект діятиме спільно з музеєм-заповідником, який за потреби надаватиме для туристів професійних екскурсоводів. Вартість однієї прогулянки –100грн. з людини, щоправда, в якості бонуса ціна квитка в Фортецю зменшується з 20 до 5 гривень.

IMG_5587

2015-04-24_234214

Окрім відкриття турсезону, в місті стартував перший цього року масштабний велопробіг. З Майдану Відродження через центральні вулиці міста понад 200 велосипедистів та квадроциклістів проїхали до Ратуші.

IMG_5603IMG_5608

Родзинкою ранішньої програми став музикант фестивалю «Форпост. Дух воїна», який на волинці виконав Гімн України.

В рамках відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському відбувся грандіозний молодіжний флешмоб «Ратуша». Шість колективів танцювали для кам’янчан та гостей міста. Головною темою виступів був мир та спокій в країні. Загалом, як повідомила НГП директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема, 600 юних кам’янчан взяли участь у флешмобі. Організатори цього масштабного заходу сподіваються на популяризацію міста на європейських теренах, адже Кам’янець-Подільський –  єдине місто в Україні, що претендує на звання Молодіжної європейської столиці.

IMG_5667

IMG_5637

Для захисників України був виготовлений величезний торт з близько 8 тисяч кексів у вигляді кам’янецької Фортеці. Частину солодощів роздали усім охочим гостям свята, решта ж в картонних пакунках, які розмалювали учні шкіл, поїде на Схід України для учасників АТО. Виготовляли «солодку фортецю» на місцевому підприємстві «Український кристал».

IMG_5674

Ще однією родзинкою свята стало відкриття скульптури «Дерево ремесл». На металеве дерево майстри Сувенірного містечка чіплятимуть свої власні вироби задля популяризації робіт ручної роботи. За легендою саме в  такий спосіб в давнину ремісники привертали увагу подорожніх до себе та свого міста.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Даааа, все у нас добре в країні, що аж організовувати гуляння! Безумовно, прикрили свої дупи АТО-вцями, а ви (влада), не подумали нах…ра їм (учасникам АТО) це шоу???? Подумали ви, як вони будуть дивитись на п’яні пики військовозобов’язаної молоді, чи не буде соціальної напруги??? Подбайте для них та й для населення міста про низькі тарифи, про якісні дороги – цей перелік можна продовжувати. Звичайно, будуть коментарі, що все проведено за кошти спонсорів. Але ж рівно через тиждень знову цирки у місті!!! Люди, отямтесь, майже пів країни потерпає від бомбувань, артобстрілів та диверсій. А ви все займаєтесь показухою – хто хизується елктромобілем, хто старих кобил і коней виставляє. Прикро, що в теперішній час і досі існують такі випадки – егоїстичного, наплювацького ставлення до горя інших.

    P.S. веселімось громада і далі!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.