У Кам’янці-Подільському першотравень відзначать середньовічним та кавовим фестивалем

Цьогоріч на першотравневі свята в Кам’янці-Подільському відбудеться відразу два фестивалі. Зокрема, 1-3 травня кам’янчан на гостей міста запрошують на четвертий фестиваль середньовічної культури «Форпост. Дух воїна».

На відміну від попередніх років, цього разу «Форпост» планує зробити фестиваль сімейним святом: збільшиться кількість анімаційних заходів, майстер-класів,  діти матимуть змогу виготовити патріотичні сувеніри, які згодом відправлять воїнам АТО.

Як повідомив на брифінгу для ЗМІ організатор середньовічного фестивалю Костянтин Пархоменко, для членів сімей-учасників АТО вхід на захід буде безкоштовний.

Також відбуватиметься благодійний аукціон, усі виручені кошти з якого передадуть волонтерським організаціям на потреби наших захисників на сході. Кам’янець-Подільська Фортеця під час фестивалю працюватиме в звичному режимі до 12 години дня.

Також з 1 до 3 травня в місті проходитиме також ІІ фестиваль кави «Кам’янецька турка». Заходи пройдуть на центральній площі Старого міста, де розміститься стилізоване кавове містечко.

Тут, впродовж трьох днів  проходитиме кавова ярмарка, майстер-класи створення картин для інтер’єру з кавових зерен, кавовий спрінт (забіг офіціантів з кавою) та велопробіг, гадання на кавовій гущі. Традиційно всі охочі зможуть спробувати каву з найбільшої в Україні турки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Доброго дня ми молода кавова компанія VIGOTTI хотіли би знати як стати участниками фестивалю кави

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.