Голова райради Хмельниччини визнав, що люди не в захваті від децентралізації, бо мало роз’яснюють

Голова Віньковецької районної ради Михайло Бойко визнав, що багато людей не в захваті від децентралізації, що запроваджується в Україні центральною владою

Про це він заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

Відповідаючи на запитання, яка атмосфера на місцях і чи люди розуміють, що треба децентралізовуватися, пан Бойко сказав, що “не в захваті”.

“Це пов’язано з тим, що не на достатньому рівні ведеться роз’яснювальна робота з населенням. Також немає конкретної зеленої карти децентралізації. Якби бачити, що за чим відбуватиметься і орієнтуватися на кінцевий результат, то сприйняття територіальної реформи було би інше. Ті ж сільські голови, коли їх запитуєш про привілеї об’єднання громад, не можуть лаконічно пояснити переваги. Зокрема, куди подінуться облрайдержадміністрації і хто сформує виконавчі комітети? На ці запитання немає відповідей. Лише на рівні здогадок можемо робити якісь припущення”, – зазначив голова райради.

Бойко також зауважив, що більшість сільських голів не готові до децентралізації, бо вважають, що якість послуг населенню знизиться.

“Мовляв, не стане голови — не буде кому підписати довідку. Це стереотипи, що породжуються відсутністю інформації про децентралізацію. Однак укрупнення сільських рад є очевидністю. Бо сільрада, котра нараховує 300-500 людей, не спроможна до фінансової незалежності”, – додав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Декілька днів тому в приміщенні ТПП відбувся семінар по децентралізації влади та боротьбі з корупцією!!! Організаторами були депутат ВР Дмитро Добродомов та центр ініціатив з міста Львів !!! також співорганізатором виступив екс- депутат ВР від “УДАРу” Олександр КОРНІЙЧУК !!! ТОЙ ПО ВИНІ ЯКОГО МАЙЖЕ ВСЯ ОБЛАСТЬ НЕ ОТРИМАЛА ГРОШІ ЗА ВИБОРИ 2012 року!! ХОЧЕТЬСЯ СКАЗАТИ—А ЩУКУ КИНУЛИ У РІЧКУ !!!!

  • Щойно на сайті НГП з”явився коментар від проплаченого Партією Регіонів коментатора.

  • Я ж казав гроші віддам – ще пару тон фруктів продам і розрахуюсь, дякую Василь тобі буде надбавка до зарплати.

 2. щоб не відбувалося “воно” вспливе

 3. Не партесь, всі гроші віддамо – передаю слова Міракіна.

  • Я ж казав гроші віддам – ще пару тон фруктів продам і розрахуюсь, дякую Василь тобі буде надбавка до зарплати.

 4. У на в Городку Василь Васильович вже всі гроші роздав чукайте і у наступних районах цього порядного керівника.

 5. Пан герал у нас найкращий!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.