Чернилевський каже, що заборонив поселяти релігійну організацію у комунальний заклад

Виконувач обов’язків міського голови Хмельницького, секретар ради Костянтин Чернилевський заявив, що заборонив поселяти релігійну організацію у школу комунального підпорядкування.

Так він відреагував на публікацію на НГП “Не по-божому, або Як релігійна структура влізла в комунальну школу”.

Посадовець зіслався на розпорядження від 14 квітня, яким зупинена дія рішенння сесії Хмельницької міської ради “Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності”.

У документі, наданому “Незалежному громадському порталу”, сказано про юридичні невідповідності, допущені при ухваленні цього рішення.

“Оскільки громадські організації не відносяться до системи освіти, враховуючи, що чинним законодавством не передбачено можливість передачі приміщення громадській організації в тимчасове безоплатне користування для розміщення освітнього закладу, тому немає законних підстав для передачі громадській організації в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення під освітній заклад”, – йдеться у відповіді Чернилевського.

IMG_1069

IMG_1070

В.о. мера пояснив, що орендар, громадська організація “Мої обрії” не конкретизувала тип та організаційно-правову форму навчального закладу, для якого передається в тимчасове безоплатне користування приміщення.

Також не додано ані зареєстрований у встановленому чинним законодавством порядку статут приватного навчально-виховного об’єднання, ані статути навчальних закладів, які входять чи будуть входити до складу цього навчально-виховного об’єднання.

Черинилевський підсумував, що таке рішення сесії суперечить вимогам статті 19 Конституції України, якою передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи  зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Як писав НГП, на засіданні сесії Хмельницької міської ради 8 квітня депутати ухвалили рішення про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності.

Зокрема, громадській організації “Мої обрії”  строком на два роки надали в тимчасове безоплатне користування приміщення міської комунальної власності на вулиці Рибалка 14/1 корисною площею 207,6 кв. м під освітній заклад.

За цією ГО може стояти одна з хмельницьких релігійних організацій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Знов таж пісня! Цей друг Ядухи, фантомас Чернілевський, не отримав відкату та заборонив. Коли скажіть той дерібан закінчеться?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.