Начальник Кам’янець-Подільської міліції засвітив годинник за 24 тисячі гривень

Під час зустрічі з представниками ЗМІ Володимир Калашнік, тимчасово виконуючий обов’язки Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції, засвітив швейцарський годинник «Tissot 1853» зі склом з сапфіровим покриттям.

За інформацію офіційного магазину ТМ Tissot, вартість даного годинника складає 24 тисячі 81 гривню. В роздрібній торгівлі його ціна коливається від 24,081грн (інтернет-магазин 24К.ua) до 25,349 грн (магазин «Секунда»).

Нагадаємо, що минулого року Володимир Калашнік заробив близько 84 тис. гривень. Ніхто з членів його сім’ї не займається підприємницькою діяльністю: проживаючи в Цюрупинську його дружина працювала в бібліотеці, а згодом стояла на обліку в центрі зайнятості.

В коментарі «Незалежному громадському порталу» правоохоронець заявив, що цей годинник йому подарували.

«Це досить пам’ятна річ для мене. Мені його подарували, це дуже особисто, я б не хотів про це (хто подарував, – НГП) казати. Я б собі не міг дозволити його купити». Також він додав, що 2 роки назад, коли йому подарували цей годинник, його вартість складала близько 6-7 тис. грн.

Щоправда, продавці спеціалізованих магазинів стверджують, що швейцарський «Tissot» це не ходовий, роздрібний товар (В Кам’янці-Подільському лише в одному магазині є 3 годинники даної фірми) і його вартість не могла так суттєво збільшитись.

FotorCreated2(1111)

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. У даної статті є автор чи це всього лиш… вірус?

 2. ну подарували пацанчику дорогого годинника, то хай носить здоровий. а заздрити негарно, віталько ))

 3. чого ви вчепилися до того калашніка. “ціна сутьєво не могла змінитися” долар був по 8 а потім по 40 а потім по 25, немає причин до сутьєвого збільшення

 4. Не оправдывая мусоров-коррупционеров и оборотней, надо сказать, что 1000 баксов за швейцарские котлы – цена вполне гуманная. К тому же, бренд Тиссо имеет репутацию “настоящие швейцарские часы для масс”. Мой простой Ситизен стоит 300. К тому же, почему 24000 грн? А если они были куплены за 8000 грн?

 5. Автор який написав це просто даун)))

 6. Я цей годинник помітила на фото в Калашніка. Недаремно за нього так багато інфи в інтернеті. Непростий чувак цей Калашнік.

 7. Ну поміг в свій час в Цюрупінську, ну і що. До речі знайшов мерса, якого вкрали за 18 годин.До речі бистро і оперативно. Правильно він сьогодні коштує 24000грн., а тоді навіть не 7, а 3200-3400грн.
  Така підозра, скільки коштує.

  Він,шо, просив йому подарити.Народ сам це робить.

 8. Чесно мені всерівно хто цей міліціонер, але 24000 грн за такий годинник це дорого. Tissot це не дорогий бренд і раніше міг будти доступний кожному чоловіку. Це біда сучасноі України , ви розпочали охоту на відьм і хочете крові тих хто володіє годинниками, які не можете дозволити собі купити. Якщо він порушив закон –судіть його, якщо ні то йдіть заробляйте собі на годинник Tissot , а перетворюйете своє життя в ідею Фікс– що всі не чесні, і всіх потрібно на гіляку…

 9. Дорогие мои искатели правды!! Человек к 37-ми годам от роду не заработал на такую “безделушку”, пускай даже, по сегодняшним меркам дорогостоящую, это во-первых. А во-вторых – он сирота? У него нет родителей, родственников, а даже, предположим, состоятельной любовницы????? Начальник милиции должен ходить в ватнике, сапожках-дутиках, курить сигареты без фильтра или даже “стрелять” их у подчинённых? А почему вы не взяли к вниманию какой автомобиль у Калашника? (http://ngp-ua.info/2015/04/20363) А на сегодняшний день цена такого авто варьируется от 250 тыс. до 400 тыс. грн (http://olx.ua/transport/legkovye-avtomobili/toyota/camry/?search%5Bfilter_float_motor_year%3Afrom%5D=2005&search%5Bfilter_float_motor_year%3Ato%5D=2005). Глупые, жадные и завидные мы люди, т.е. нация. Я его не защищаю, но и поливать грязью нового для нас человека не стоит. Да, не вопрос, как гласит поговорка: “Встречают по одёжке…”, но давайте посмотрим через год что он и как успеет сделать для отдела, города ну и для “себя любимого”.

 10. У Цуглевича найдорожчі машини і катера,так що тепер? Чим більше багатих людей буде при владі,тим краще.Може бідним допоможуть?

 11. собираем инфу на п\п-ка милиции бродюка в.в….поделитесь если есть такова.

 12. что калашника в.–так и бродюка в.–нельзя назначать нач.милиции. ето мразь старой корупционной системы.у бродюка к тому же шлейф должностных преступлений тянется из чемеровцов.их на ато в первую шеренгу назначить рядовыми атаковать сепаров до победы.уцелеют–дать лет 5 поселения и минимальную пенсию.бродюка сделал нач.милиции в чемеровцах тесть.он был прокурором района.идет ротация старой корупционной и отжившей сволочи из одного района в другой.майдан был залит кровью.небесная сотня отдала свою жизнь не для того чтобы калашники-бродюки продолжали свои грязные делишки.ганьба подлецам и к ответу их.

 13. Якщо злочинність не можливо викорінити – її потрібно очолити!!!

 14. А моему мужу не видать таких часиков при зарплате 1800 грн., а в этом месяце он вообще если принесёт 1000 грн., тогда это будет очень даже хорошо. С мужем живу да и не только живу, а и служу городском отделе более пяти лет – правда он служит, а я его жду дома с двумя малолетними детьми. Всё было у нас на протяжении этого времени – и ночные переживания, и проклёны на рынке от бабушек-торгашек, и длительные командировки на Майдан, но такого как сейчас никогда. Временами я задаюсь вопросами – начальники милиции, они что сразу рождаются и ими становятся, или проходят все ступеньки послужной лестницы???? И откуда у них ненависть к личному составу, который верой и правдой, порой через “не могу” одевает форму и идёт на службу. А дома ждёт его жена-дети и завтрак, обед, ужин, правда разнообразный – мивина, картофель жареный, варенный в лучшем случае бывает макарон. Владимир Калашник, вы не боитесь, что в определённый момент преданный нет не вам, а своему делу личный состав даст осечку? А если враг, не приведи Господь, будет на нашей территории, вы не боитесь получить пулю в спину от рядового или прапорщика милиции, который сейчас испытывает насмешку и презрение с вашей стороны?????

 15. Чемеровецький Майдан громадського контролю В.Бродюку висловив недовіру за бездіяльність.Також Бродюк покривав своЇх підлеглих які робили злочини.Є докази.Звертайтесь (0973599988)

 16. Такі люди, як начальники багатьох державних органів української влади, такої як кам’янець-подільської міліції можуть собі позволити носити годинник за двадцять чотири тисячі. Бо такі наручні часи можуть бути подарунком. http://kiev.yarmap.ua/catalog/firm/366656 сайти з інтернету розкажуть Вам, Як підібрати наручний годинник для подарунка своїй знайомій людині.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.