У Хмельницькому бійці Нацгвардії таки залишили чиновників МНС без землі

Депутати Хмельницько міської ради на сьогоднішньому засіданні зняла з розгляду проект рішення про виділення земельних ділянок 9 співробітникам МНС. В тому числі керівнику головного управління МНС у Хмельницькій області Борису Болібруху та його першому заступнику Володимиру Бондару.

Проти такого рішення різко виступали хмельничани, котрі несуть службу в підрозділах Нацгвардії. Сьогодні вони прийшли зі своїми вимогами до міської ради перед початком сесії. Одному з них надали слово перед розглядом інших питань. В результаті рішення про виділення землі було знято з порядку денного.

Нагадаємо, що бійці разом з благодійним фондом «Волонтери Поділля» заявили, що у Хмельницькому жоден учасник АТО, в тому числі поранені і родини загиблих, не отримав земельної ділянки в той час, як земля позачергово роздається чиновникам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. молодці. хлопці. постояли за себе і за інших.
    молодець депутат Гончарук, відстояв.

    • Дешевий піар від Свободи. Це питання і так мали знімати, але скоро ж місцеві вибори, і свободівцям необхідно створювати видимість хоч якоїсь роботи…

  2. Хлопці не хвилюйтесь. Якщо живими землі не дадуть, то мертвими точно получите.

  3. Громадськість це сила. Треба скопом боротися за своє. Таким же чином треба відстоювати і наш основний парк Комсомольський. Хмельничани схаменіть владу бо скоро небуде де глоток повітря ковтнути самим і дітям нашим. Дерева пиляють все заполонили торгівлею. і розвагами.При наших статках на ті ціни дитину повести туда тільки розстроїти. А дітися бідному нема куда. Все роздирибанили.

  4. Взагаліто там відстоювали права військових не лише гвардійці, а ще й бійці 8-го полку… Ми разом проти цього виступили…

  5. Місто врятував Віктор Савчук.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.