Проводити позачергові вибори мерів Хмельницького і Шепетівки недоцільно – голова комітету ВР

Позачергові вибори міських голів Хмельницького і Шепетівки, які парламентарі хочуть призначити на 22 березня 2015 року, швидше за все, не відбудуться.

Таку думку висловив голова комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради Сергій Власенко на засіданні цього комітету 4 лютого.

“Це питання законодавчо не вирішено. Тобто ми хотіли його вирішити на попередньому тижні, ми хотіли його якось вирішити на цьому тижні. На жаль, поки що позиції керівництва Верховної Ради немає. Скоріше за все, не буде приймати Верховна Рада жодних рішень з цього приводу“, – йдеться у стенограмі засідання Комітету.

Я не бачу політичної волі поки що ні в залі Верховної Ради, ні у керівництва Верховної Ради голосувати ці питання. Ми всі прекрасно розуміємо, що грошей в бюджеті на проведення дочасних виборів немає, що можливості такої організувати в деяких місцях, бо там є і Донецька область, і Луганська область, і так далі, ми абсолютно не зможемо це організувати“, – додав Власенко.

Разом з тим, голова підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії Олена Бойко поінформувала членів Комітету про те, що до комітету надійшли звернення Новгородської міської ради Донецької області, Соснівської міської ради Львівської області і Уманської асоціації виборців України з проханням не призначати позачергові вибори міських голів. Вони з розумінням ставляться до соціально-економічної і політичної ситуації в Україні і не наполягають на тому, щоб питання було вирішено позитивно.

Як писав НГП, 13  січня 2015 року у Верховній Раді України з’явилися проекти постанов про призначення позачергових виборів міських голів Хмельницького і Шепетівки.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року депутати Шепетівської міськради на позачерговій сесії одностайно висловивли недовіру діючому міському голові Сергію Антонюку. Він був членом Партії регіонів.

Хмельницький міський голова Сергій Мельник на позачергових виборах до Верховної Ради був обраний нардепом у 187 одномандатному окрузі.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Навіщо взагалі потрібні ті вибори? Хай так вже призначають… Середньовіччя і феодальний стрій.То хто там кричав – ми не раби?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.