На Хмельниччині у січні інфляція зросла на 2,4%

Рівень інфляції на Хмельниччині у січні сягнув 2,4% порівняно з попереднім місяцем.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у на споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися – на 3,4%. Найбільше (на 11,9-10,7%) подорожчали овочі, фрукти, рис. На 4,5-1,7% зросли ціни на безалкогольні напої, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, соняшникову олію, хліб, яйця, яловичину, сметану.

На 3,5% підвищилися ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби, у т.ч. на тютюнові вироби – на 4,5%, алкогольні напої – на 1,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 0,3%) відбулося в основному за рахунок підвищення плати за оренду житла – на 1,6%.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла стали дорожчими – на 4%, зокрема, меблі та предмети обстановки – на 5,6%, килими та інші види покриттів для підлоги – на 5,5%, домашній текстиль – на 4,6%, синтетичні мийні засоби – на 3,1%, побутова техніка – на 2,2%.

У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 2,4%, що насамперед спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції на 2,9%. Крім того, на 1,5% та 1,4% зросли ціни на амбулаторні послуги та послуги лікарень.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,4% пов’язано з подорожчанням автомобілів на 6,7%.

Подорожчання послуг освіти – на 1,7% головним чином спричинено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на – 11%.

На 0,4-3,6% зросли ціни у сфері зв’язку, на товари з особистого догляду, послуги ресторанів і готелів, відпочинку і культури.

Одяг і взуття стали дешевшими на 1,3%, у т.ч. одяг – на 1,2%, взуття – на 1,4%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це лише – суха статистика а реалії- набагато гірші !!! НА ЖАЛЬ!!!

  2. Це лише – суха статистика а реалії- набагато гірші !!! НА ЖАЛЬ!!! ЗАЙДІТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ МАГАЗИН АБО СУПЕРМАРКЕТ ТА ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ ! І НЕ ДАЙ БОЖЕ ЗАХВОРІТИ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.