Колесніченко призначено гендиректором “Поділля-центр”

Керівницю медіа-коропорації “Є”, депутата Хмельницької обласної ради Тетяну Колесніченко призначено генеральним директором ОДТРК “Поділля-центр”.

Сьогодні таке рішення ухвалила комісії з проведення конкурсного відбору при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.

Як повідомляють джерела НГП, за Колесніченко проголосувало 7 і 8-ми членів комісії.

Фото "Є"

Фото “Є”

У коментарі “Незалежному громадському порталу” новопризначений гендиректор заявила, що на державний телеканал чекають великі зміни.

“Щоб наблизити “Поділля-центр” до суспільного мовлення, необхідно провести роботу на трьох платформах. Насмаперед акцентувати діяльність саме на інформаційну складову – модернізувати сайт каналу і саму подачу інформацій в ефір. По-друге, активніше працювати з рекламодавцями. Словом, чекають великі зміни”, – наголосила Колесніченко.

Нагадаємо, 21 листопада 2014 року Держкомтелерадіо України оголосив про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». До конкурсного відбору були допущені Юлія РостоцькаАндрій Мацейко, Тетяна Колісніченко та Лариса Світловська.

Довідка НГП. Тетяна Колесніченко народилася 15 вересня 1969 року. Освіта вища – у 1995 році закінчила Львівський державний університет ім. І Франка, факультет журналістики. Тривалий час працює головним редактором медіа-корпорації «Є», директором ПП “Редакція газети “Є”.

Влітку 2014 року Тетяна Колесніченко разом із Петром Лічманом боролися за крісло редактора комунальної газети “Подільські вісті”. Депутати обласної рвди не надали жодній кандидатурі необхідну підтримку голосів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 130

  1. Власть поміняється -скинуть як і павлючку.

  2. Невже зміни так лякають людей? Зміни ж передусім потрібні глядачеві. Просто дивно: роками це ХТБ знущалося з людей сілюханськими програмами, дебільними дитячими танцями, несмаком у кожному кадрі. Не кажучи вже про те, про що ніхто ніколи не згадував: попередня керівниця навіть не мала журналістської освіти за всіх своїх “заслужених” регалій (ну, може, вже в солідному віці й щось там закінчила для проформи). І старою, що цікаво, її ніхто не називав, і б-дю теж… Так на тому ж ТБ треба революцію робити! Геть все міняти! Починаючи з програмних директорів і завершуючи стилем подачі матеріалу. Ну не може сьогодні телебачення бути таким ганебним, анахронічним!

  3. Ти дтви , вже ніхто нічого не пише. Ха. Ну що перемін дочекалися?

  4. Дайте посилання на онлайн, якщо є, бо цікаво глянути на зміни, а у Італії нема

  5. Дайте лінк на онлайн, пришибейки. )))

  6. п. Тетяно, робіть щось з онлайном у мережі, бо ніхто не буде качати ті плеєри, встановлювати, потім знову щось качати. Це фігня, хай системники зроблять нормально. Льоня знає як

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.