Що взяти з нардепів від Хмельниччини? Частина 2 – Сергій Лабазюк

Уже кілька виборів поспіль законодавство України визначає максимальний розмір передвиборчих програм кандидатів у народні депутати України у 3900 друкованих знаків разом із пробілами. Мабуть, саме така кількість тексту може поміститися на плакатах, які розклеюють на кожній виборчій дільниці перед голосуванням. Як би там не було, але кожен із кандидатів (або їх штабів) має вмістити у ці 3900 знаки основні складові майбутньої діяльності у випадку своєю перемоги.

Сергій Лабазюк

«Мир, безпека та процвітання нашому дому!»

Саме із таким меседжем до виборців звертався кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №188 Лабазюк Сергій Петрович. На вибори пан Лабазюк йшов самовисуванцем, зараз є членом депутатської групи «Воля народу», входить до комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Взагалі, тема війни була чи не основною у виборчій кампанії Сергія Петровича. Слід відзначити, що він вдало (найкраще від усіх депутатів від Хмельниччини) на цьому «зіграв». Залишається тільки сподіватися, що допомога бійцям АТО з його сторони надалі не буде зменшуватися.

Отож, передвиборча програма Сергія Лабазюка складається із трьох розділів, наповнення яких, щоправда, мало відрізняється один він одного.

Як народний депутат України він зобов’язувався:

–         Внести до парламенту питання про запровадження надзвичайного стану в Україні (чому досі не вніс?);

–         Створити умови для проведення потужних наступальних військових дій (загальна мобілізація чи що?), допоки останній російський військовий не залишить територію України (пафос!!!);

–         Боротися за повернення тимчасово окупованих територій, зокрема, Криму (похвально);

–         Надати достойний соціальний захист учасникам бойових дій в зоні АТО (похвально);

–         Скасувати позаблоковий статус України та домогтися вступу в НАТО (чітко і конкретно).

«Україні потрібна політика нової якості, де головну роль відіграватимуть чесні, відповідальні та патріотичні державні діячі» (де їх взяти?)

Щоб досягнути цієї мети Сергій Лабазюк обіцяв здійснити наступні кроки:

–         Вимагати особистої відповідальності народних депутатів перед виборцями та створення процедури відкликання народних обранців, якщо вони не виконують свої обов’язки;

–         Зробити все для децентралізації управління країною та передачі більше повноважень місцевим громадам, особливо щодо самостійного формування власних бюджетів та їх використання;

–         Боротися з корупцією і т.д.

(Дуже популярні нині меседжі.)

«Україна має прокласти собі шлях до економічного піднесення та процвітання»

Для цього Сергій Петрович у Верховній раді обіцяв:

–         Знизити податки та контролюючий тиск на малий та середній бізнес;

–         Скасувати пенсійну реформу;

–         Освітлити вулиці;

–         Створити діючу (???) систему енергозбереження;

–         Дієву програму «Перше робоче місце» для молодих спеціалістів та надання їм пільгового житла;

–         Забезпечити пенсіями мешканців сіл, які задіяні в особистому присадибному господарстві (з якого віку і в якому розмірі?)

–         Боротися із закриттям шкіл та лікарень;

–         Спростити оформлення спадщини;

–         Сприяти вільному розвитку церковних громад (хто зараз цьому заважає?) та ін.

«Тільки спільно ми зможемо вистояти і дати відсіч ворогу»

На мою думку, передвиборча програма Сергія Лабазюка аж занадто патріотична (якщо можна за це критикувати). Таке враження, що її подавав не аграрно-дорожній магнат, а один із численних комбатів АТО. Вона погано структурована. Багато хороших ідей – обмаль шляхів їх реалізації. Відчувається турбота про жителів села. Хотілося б бачити хоч декілька конкретних намірів (як у Мельника).

Зважаючи на вищесказане, вважаю програму Сергія Мельника більш якісною, ніж у Сергія Лабазюка.

А Сергію Петровичу бажаю докласти максимум зусиль до реалізації хоча б частини задекларованого ним у передвиборчій програмі.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Директор "Центру нерухомості Романюка Олександра" Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua

Коментарів: 13

 1. Посмотрите в эти честные, грустные глаза

 2. Лабазюк – продажное рыгло!!! В парламенте он был за рыгов, голосовал за рыговские законы, благодаря рыгам крал деньги за дороги и модернизацию фермы, а теперь он за ” Ридну неньку Украину!!!!! Спасибо жителям Хмельничины за депутата – гондураса!!!!

 3. Прежде чем сравнивать Лабазюка и Мельника программе на выборы, сравните конкретно ” за дело”, кто сколько всего делает!!!!! Лабазюк как работал со своими премными и с выборцем так и работает, в отличии от ” свадебного генерала” Мельника!!! Который к стати кроме загальногородских мероприятий, где надо только похлопать, ничего еще не сделал! И ето факт!

 4. А нащо пор1внювати лабазюка 1 мельника???? Вони ж на р1 зних округах…?

 5. Дана стаття це якраз в дусі НГП, проплоченого Коліщаком. Нічого розумнішого від цього порталу я і не очікував.

 6. Да как всегда! Интересно что автор сам сделал, кроме то чтобы писать: помог ребятам чем то в АТО или волнтерским организациям. Поговорить у нас все мастера , а вот с делами туго

 7. ну,в нас всі мастаки поговорити! зробіть вже щось нарешті , а не супоставляйте та критикуйте! мельнику ще до лабазюка , як до Києва пішком, щоб стояти з ним в порівнянні! це не хвальба , ні вякому разі а слова подяки Сергію за підримку нас в цілому , не говорячи про АТО!!!! до речі, той же самий автор точно всі вибори писав , від Коліщака. всяку єрунду на Лабазюка.

 8. ГЕОРГІЙ З ТЕБЕ ДОБРИЙ ГОНДУРАЗ РАЗ ПИШЕШ БРЕХНЮ

 9. Тільки що-небудь про Лабазюка напишуть, так одразу вискочить його штабна криса, яка під різними ніками пише стандартні речі. Що ж такого вже хорошого зробив той Лабазюк? Для Волочиська – це справжня напасть.

 10. Надо автора спросить, а что он сделал, хоть на на грамм. Понятно что молодой и только проедает родительские труды, ну еще на стажировке в ВР проедал бюджетные деньги. Но если взялся спрашивать публично что взять с того или иного депутата то должен хоть что то сделать для страны, для села, для бюджета, для людей.

 11. чувачок ты как на выборы срал его от денег колищака так и льёшь говно дальше а колищак твой что сделал??? что людям дал??ничего

 12. НГП в своєму дусі. Для чого ці порівняння??? Вони зовсім різні. Лабазюк не ідеальний,але працює на свому окрузі і допомагає чим може…так само і в АТО. Я не розумію цих замовних статей, вам просто не має про кого грязюку лити..

 13. Мля…… таке враження, що вам тіко Лабазюк і платить, що ви тіко про нього й пишете!!!!!

  немає більше на кому грошей заробити? чи думаєте, що лабазюк своїми грошима з вами поділиться????

  видко, добре живуть хмельницькі журналісти!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.