На Хмельниччині під військкоматами ходять “рішали”, котрі “рятують” від мобілізації – обласний воєнком

Розповідаючи про хід четвертої хвилі мобілізації Хмельницький обласний воєнком Сергій Присяжнюк наголосив, що всі випадки вимагання хабарів за “відкоси” неодмінно закінчаться звільненням з оприлюдненням прізвища хабарника.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Фото sled.net.ua

Фото sled.net.ua

“Якщо є випадки, коли хтось вимагає неправомірну вигоду, обіцяючи вам звільнення від АТО, мобілізації чи призову – я закликаю всіх іти напряму до мене та повідомляти про це. У мене немає прийомних чи неприйомних годин. Прийшла людина – я її вислухаю”, – запевняє полковник.

Також Сергій Присяжнюк наголошує, що навколо війни розвелось багато аферистів, які готові за певну винагороду “вирішити” всі ваші військові проблеми.

“Сьогодні сформувалась категорія сторонніх людей, які ходять колами навколо військкомату. Така собі категорія “рішал”: беруть гроші, обіцяють вирішити проблему. Якщо вона вирішується сама – гроші залишають собі, якщо ні – повертають. Як із вступами в університети”, – розповів обласний воєнком.

Він запевнив, що всі виявлені незаконні оборудки будуть передані в СБУ та прокуратуру, а відповідні особи притягатимуться до відповідальності.

Нагадаємо, що 19 січня Президент України Петро Порошенко підписав Закон про затвердження Указу президента України “Про часткову мобілізацію”.

Мобілізація у 2015 році пройде в три етапи і триватиме з січня по серпень. Перший почнеться 20 січня і триватиме 90 днів, другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.

У рамках чергової хвилі мобілізації до лав Збройних сил будуть призвані танкісти, артилеристи, десантники, піхотинці, зв’язківці, ремонтники, водії, механіки різних систем озброєння, фахівці з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, радіаційного захисту.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Колы оголошать військовий стан, тоді можна йти до війська. А сидіти в “перемир’ї” в АТО хай йдуть прибічники “Куля в лоб ” і таких як він. Можете запихнути свою мобілізацію воєнкому до дупи.

  • ти ба які у нас тут фахівці є ), бігом на засідання РНБО

  • Повністю погоджуюсь! Не видавати нашим хлопцям нічого і не дозволяти стріляти, бо в нас “перемир’я”, а просто кинути напризволяще, щоб видушити чоловічу половину нашої країни – нехай сраний кролик Сєня разом з шоколадним зайцем і губастим пастором візьмуться, падли, за руки і валять в АТО.

 2. а якщо оголосять військовий стан – всякі “живі”придумають нову відмазку:-)

 3. Пусть этот полковник первый сходит туда,повоюет.

  • він вже був. і ти сходи

   • ага, ще скажи, що він на передовій був,і що новесеньку НАТівську амуніцію йому родина купувала за власний кошт. Сидів десь, хрєн його знає де, і тішився, що тепер матиме учасника АТО

 4. Мда…идти сидеть в блиндаже и читать новости об очередном перемирие…. но призовут-пойду, куда деваться )

 5. Бачив на 33 КАНАЛІ в репортажі з військкомату свого однокласника СЕРГІЯ ОЛІЙНИКА якому прийшла повістка !!!! ЙОМУ ВЖЕ 52 роки!!! Він дійсно хворий !!! КУДИ ТАКИМ СЛУЖИТИ !!!! ЗОВСІМ З МОЗГАМИ НЕ ДРУЖАТЬ ДАЮЧИ ПОВІСТКИ ХВОРИМ ТА СТАРИМ ЧОЛОВІКАМ!!! Невже кадрових військових (НАВІТЬ ТИХ ЩО У ВІДСТАВЦІ) НЕ ВИСТАЧАЄ ЩО 52 річних роботяг з заводу призиваєте!!!!

 6. Я не прроти мобілізації, але у нас купа військових які все життя жили за рахунок аармії, купа 40 річних пенсіонерів-ментів. Всі кввартири поотрримували. Нехай підуть квартири відппрацюютьь. А беруть простих трактористів які віід держави нічого не мали.
  Менти, військові офіцери, прокурори – на передову.

 7. Свідомість Донбасу отруєна ідеями Свідомість -путінського світу,”халявою” високої пенсії з совковими нормами,дешевим газом та іншими ” міфами руського раю”!
  До цієї платформи тепер ще додалась і ненависть до “української цивілізації”(Киів завжди був ворогом)
  Чи лікується ця “вавка” тими зусиллями ,які робить президент,парламент ,уряд? Ні! Це тільки мова…
  Радикали Донбасу озвучили свою позицію: “Донбас на колени не поставить!”
  Вся інша “маса”людей їх підтримує по “умолчанию”, а це 3 лімони людей, які свідомо допомагають путіну знищувати Україну ,і патріотів які гинуть за Україну!
  Політики не спроможні вирішити це питання -ціна якому людські жертви з обох сторін – (ганьба на віка), тому що далеко зайшли-із української і з російської сторони!
  Тому пропоную народу заходу і сходу утрясати” це непорозуміння шляхом “НАРОДНОЇ МАСОВОЇ ДИПЛОМАТІЇ”
  Давайте кинемо автомати і почнемо розбиратись і находити шляхи через МОСТИ телебачення, РАДІО!
  Перший крок! почуємо “свою правду” і чужу “правду”! І хто нею маніпулює!
  Ми переливаемо як кажуть у народі “воду в ступі” якщо самі не можете вирішити конфлікт! Зверніться до ООН за для введення миротворчих війск. Скільки можна проливати кров?
  Коли це закінчиться?
  Боже! Я тебе дуже прошу! Дай ім усім розуму!
  Руслан Кацаба я проти мобілізаціі відео ютуб. Це варто подивитись!

  • Нереальный! Согласна со второй частью Вашего коммента! Людям нужен мир, причем уверена, что с обеих сторон конфликта.
   Но поверьте, что никогда к Украине и к украинцам не относились в России как к врагу. К украинцам очень хорошее отношение в России было всегда и сейчас тоже, несмотря ни на что, ведь настолько тесно переплетены народы, эту связь нельзя разрушить ничем. Очень стараются это сделать политики, но не получится! Этому надо противостоять!
   Мобилизация – МОГИЛИЗАЦИЯ!!! Конфликт надо решать мирным путем, к этому призывает Путин. Извращенная украинская пропаганда внушает украинскому народу, что Путин желает им зла и хочет уничтожить Украину, это – ложь, Россия хочет мира на Украине!!!

 8. в шацькому районі забрали чоловіка з цейрозом печінки

 9. Не было меня на майдане и теперь не отдам своих сыновей вам на войну. Кто хотел такую власть те пусть и воюют.

 10. Не было меня на майдане и теперь не отдам своих сыновей вам на войну. Кто хотел такую власть те пусть и воюют.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.