Свободівець із Держземагентства області не “самоліквідовуватиметься”, бо ще не встиг допомогти людям

Виконувач обов’язків начальника управління Держземагентства у Хмельницькій області, член ВО “Свобода” Руслан Лещишин заявив, що залишається надалі працювати.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Вказівок від партії звільнятися не отримував. До того ж є багато не вирішених питань, з якими до мене зверталися люди. І якщо зараз піти у відставку, то це означатиме плювок в обличчя громадян”, – зазначив Лещишин.

Нагадаємо, що шість голів РДА Хмельниччини від ВО “Свобода” пішли у відставку: голови Білогірської (Андрій Поліховський), Красилівської (Сергій Білевич), Кам’янець-Подільської (Володимир Барановський), Шепетівської (Микола Дорощук), Летичівської (Ірина Матлаєва), Ізяславської (Микола Камінський) РДА.

ВО “Свобода” 12 листопада заявила про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Лещишин один із самих ефективних керівників. Всі хто причетний до земельних питань відзначають, що держземагенство при керівництві Лещишина запрацювало краще в рази.

 2. Абсолбтно погоджуюсь,Сергію. Буде дуже жаль якщо Лещишин піде з посади і вернеться все в той жах, який був в земельних питаннях до нього.

 3. накінець на камянеччині свято. БАРАН-овський пішов у відставку.

 4. Щеб Лещишин свяято у Волочиську для всіх людей зробив , звільнивши хабарника Божука

 5. Нещастя Лещишин! Зроби радість хмельничанам – забирайся геть! Свободівські тролі, у Лещишина розмах такий же як і Махницького ( тільки обласного рівня), такого “добродія” не потрібно гнати у шию, такого “добродія” потрібно тягнути на лаву підсудних

  • ти не патріот, ти ригівська злодюга.
   вперше, вперше, я ще раз повторюся вперше в держземагенстві, керівник не бее хабарів, а робить все для людей.
   на жаль, скоро Лещишина ы всю як ви кажете банду “хриплого” підуть. зразу повернуться схеми, хабарі, відкати.

   • та шо ти розказуєш, свабода у нас “чесна”. вуйко ти нас насмішив. У ВСІХ СВОБОДІВЦІВ ВИГЛЯД ЗАПІДЕР.АШЕНОГО “ПОБРАТИМА”. Де вони таких беруть ?

   • ти також із Лещишиним в долі? Більш корумпованої структури я не знаю! Ви і з ригами собачились лише на людях, а в кабінетах робили темні справи. Не по доходах живе твій “не хабарник” , на грошових потоках замість ригів у нас нині сидять свободівці, а от це вже факт!

 6. феніта ля комедія . свій карман ближче до тіла.)))))

 7. а якщо чесно, хто з губернаторів зробив більше чим Симчишин? за місяць чи два.

  ніхто.
  завтра Симчишина не буде.
  війна і криза, а він витягнув.

  • Ти кого тут за лохів тримаєш? Що витягнув твій нікчема? Якщо ОДА взагалі закрити на деякий час, то 95%населення області цього взагалі не помітять

   • щоб так писати треба бути повним недоумком, тиждень два без органів влади і відчують всі. бо така система державного управління

 8. Якщо всі у відставку,то всі,покажіть свою єдність. Кормушки не відпускають. Яка різниця ефективний Симчишин,Ліщишин,Гончар і інші,це справа принципу,колективізму. От де собака зарита,не просто уйти,а понти молотити в самий раз. Свято место,пусто не буває. Побачимо через рік,чим все закінчиться. Мерлені все спустила з тормозів,просто тупа. Змін жодних. Про які зрушення ми мріємо. Кому заважає заяць,кролик,якщо керівник не на місці?

 9. Как бы здесь ни вопили регионалы, а взятки действительно и в ОДА и в земагенстве перестали брать! Показали, что можно работать эффективно без взяток. Но регионалам этого не понять, Они больше ничего кроме взяточничества и придумывания разных схем отжтимания бизнеса делать не умели и коммернтарии подтверждают, что не умеют. Их жадность и привела страну к той ситуации в которой мы сейчас находимся. Не были бы такими жадными все было бы спокойно.

 10. Лещишин – нормальний.

 11. Стас ти або з команди взяточників , або далекий віл оформлення земельних ділянок .Так от при ригах -брали 300 дол. за дозвіл на розробку і затвердження проекту землеустрою – зараз 300 за дозвіл 300 за затвердження , по сволотівськи ….

  • Взятки увеличились, такой себе налог на вышиванку, лично Лещишину не давали, но решение вопроса был платный. далек от мысли что начальник не берет, а подчиненные берут

   • Не бере сам да це правда! Но беруть інші так звані підставні посередники і приносять….. так яка різн ця

    Да це дійсно правда! Так звані посередники і підставники беруть 300 у.е. за вирішення питань за 1 га. Землі. Яка різниця між зміною керівника?
    Недавно був в ода після наради із залу вийшли 90% тих хто був при яд усі – то про які зміни ми говорим? Старі комуняки із самого чесного молодого керівника зроблять навчать КРАСТИ!

 12. Свобода показала себе на свіх посадах. де поборів не було – зявилися. Де – були то просто збільшилася такса…

  • Гончар бере хабарі і побори?
   Симчишин бере хабарі і побори?
   Камінський бере хабарі і побори?

   ні, і це знають всі.
   то для чого брехати.

   • Брешуть, бо їм так хочеться, щоб все так було, а воно не так – того і брешуть.
    Таке в них життя – повна брехня і самообман…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.