На Хмельниччині голови РДА від ВО “Свобода” пишуть заяви на звільнення

На Хмельниччині голови райдержадмінстрацій, котрі представляють ВО “Свобода”, готуються написати заяви на звільнення.

За даними “Незалежного громадського порталу”, добровільно у відставку зібралися голови Білогірської (Андрій Поліховський), Красилівської (Сергій Білевич), Кам’янець-Подільської (Володимир Барановський), Шепетівської (Микола Дорощук), Летичівської (Ірина Матлаєва), Ізяславської (Микола Камінський) РДА.

Складання повноважень голова РДА від ВО “Свобода” пов’язано із заявою партії Тягнибока від 12 листопада.

ВО “Свобода” заявляє про складення повноважень націоналістами-членами Кабінету Міністрів України, головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції“, – зазначається у відповідній заяві, розміщеній на сайті партії націоналістів.

Що стосується долі першого заступника голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина, то він продовжує виконувати обов’язки, оскільки в області не має голови облдержадміністрації, який задовольнив би його заяву про відставку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 50

 1. Идиоты бандерляки вы не блещете умом
  Ваши головы как сраки переполнены гавном

 2. А нах.. вам адрес?

 3. “ВЛАСТЬ, УДЕЛ ХУДШИХ” , “ВЛАСТЬ В УКРАИНЕ, УДЕЛ ХУДШИХ ИЗ ХУДШИХ”
  С.П.Корольов збираючи на нараду завжди казав “Критикуєш, пропонуй — пропонуєш роби” так, він був правий.
  Тому відділ яким я керував був найбільш затребуваний в спецвідділі ГІУ, ГРУ СРСР.
  Тому я рекомендую ВАМ звернути увагу на фахівців яких я представляю для роботи. Принцип нашої роботи; ГЕНІАЛЬНО ЦЕ ПРОСТО—ПРОСТО ЦЕ ГЕНІАЛЬНО.

  Прогнози складені нами, – групою військових- ветеранів РА ГРУ ГІУ СРСР 1989-1993 рр.на сьогодні на 99,8% спрогнозовані та мають місце. Прогнози до 2050р.
  Наука не стоїть на місці тому і ми продовжували наші дослідження, проводячи зустрічі з науковцями 67 держав світу, кожен рік по запрошенню урядів держав проводимо всесвітні конгреси військових ветеранів. Так в 2012 році всесвітній конгрес відбувся в Києві, Білорусії- Мінську. 2013 році в Італії на Сіцілії, Греції, Австралії 2014р. і тд.
  До прикладу , “ Від рівня культури нації, залежить рівень економіки”. Один з прикладів.
  Росія відмінила податки на книги, кінофільми, мульфільми своїх письменників, кіноіндустрії і що вони мають на сьогодні, не баче тільки німий, глухий і сліпий і тд. Як науково об”єднати міське, сільське господарство та медицину. Це просто тим хто боліє за свій народ, свою націю. Київ може дати до 200000 тон екологічно чистих органічних добрив для села, але перед цим сільські жителі отримують біогаз, прибуток з цих в майбутньому добрив, лише потім використовують як добрива. Місто отримує екологічно чисті продукти, це вже медицина- здоров”я наших міських жителів.Урожайність зернових збільшуючи в 2-3 рази.18років дослідів дали такі результати.Замість гербіцидів та пестицидів використовували біологічні засоби захисту зернових. Читайте вище, наскільки просто та дешиво , але вкрасти неможливо нічого. При тому що я особисто беру відповідальність на себе. Назвіть одного президента або їхніх міністрів, та іншої челяді від Кравчука до Порошенка. Хто з цих ……..брав на себе відповідальність та відповів за керівну тупість як в Китаї.
  Приміром як зменшити використання газу на опалення та підігріву води в містах та селах до 47-83%, знову це розробки 80-90 років СРСР.
  Квартири військовим, міліції, СБУ, молодим сім*ям, і тд. так за нашими ідеями уже користується Німеччина, Норвегія, США і тд. Звертався до мера Черновецького відповідь;”пусть это быдло как макаки на деревъях живут” це відносно квартир . Кличко відповідь однозначна. Зниження цін на продукти харчування в містах України на 8-36%. Тому звучить питання до Кличка та його підлеглиж холопів.
  Тепличне господарство, без використання теплоносіїв (без газу, деревини , вугілля, теплові насоси і тд.) вирощування овочів, та зелені в зимовий період, спорових круглий рік. Я учасник багатьох програм. Приміром Україна перша в світі випробувала гіперзвукову крилату ракету, швидкість близько 7000 км “Коала”. на годину, 80 роки.
  В 2013 році в квітні Китай випробував гіперзвукову крилату ракету зі швидкістю до 12000 км. на годину розробка України. На кінець 2014 року це близько 12000 наукових робіт, по різних напрямках науки , техніки, і тд.
  Я думаю досить, якщо побажаєте почитати, або подивитися мої виступи в інтернеті або по телебаченню .
  Допоможіть донести наші винаходи до всього українського народу. Слав листи Кучмі, Ющенку, Януковичу, Порошенко відповіді дурочки -балди на які здатні тільки такі виродки про яких я пишу вище. Вимагайте в депутатів верховної кагали України. Радіо, телебачення, пресу. Чому Порошенко не може закінчити війну, що він запропонує своєму народові, робочі місця, зростання економіки, здов*я народу, ЩООО?????????
  Я З ГРУПОЮ ОФІЦЕРІВ ТА ОСОБИСТО БЕРУ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОБОЧІ МІСЦЯ В СЕЛАХ ТА МІСТАХ УКРАЇНИ. ЗРОСТАННІ ЕКОНОМІКИ БЕЗ ДОПОМОГИ ЗАХОДУ ЧИ СХОДУ.
  З повагою до Вас Віктор Віценко п-к. РА. ГРУ. ГІУ. СРСР

  • Хороших людей больше, но плохие лучше организованы.
   Выводы. Объединяем наши возможности и способности. Работаем не на государство, а на свою Родину. Тогда все, что мы делаем приобретает другой смысл.
   Есть предложение встречаться.
   amigus@i.ua

 4. Эти молодчики сыграли решаюую роль по уходу Крыма с Украины и БОЛЬШАЯ ТОЧКА.

  • далеко ли вы зайдете??????…..еще года не прошло….вот лет 5 посидите на голодном пайке без курортного сезона..воды …света и еды из Украины тогда и резюме свое ставьте…

 5. Да полно уж!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.