193 ОВК самоусунулась від “печатного скандалу”

Під час чергового засідання окружної виборчої комісії №193 (центр – Кам’янець-Подільський) розглядалася скарга кандидата в нардепи Олександра Мазурчака. Нагадаємо, що він просив ОВК залучити до розслідування “печатного скандалу” правоохоронні органи.

На засіданні голова окружкому Вадим Бойко вкотре наголосив, що 25 вересня отримав 215 печаток (1 – не вистачало) і 180 штампів “Вибув”(36 – не вистачало).

“Я не несу відповідальності за те, що було з печатками і штампами на минулих виборах”, – заявив пан Бойко.

Також він додав, що після оприлюднення на сайті “Незалежного громадського порталу” інформації про “пригоди печаток” до нього вже звертались працівники міліції та СБУ. Про перебіг розмови Вадим Бойко не повідомив.

Члени ОВК вирішили “залишити скаргу кандидата в народні депутати без розгляду по суті”, оскільки вона “подана до неналежного суб’єкта розгляду скарги”. За словами члена окружкому Олега Підскоцького, теперішня ОВК може розглядати скаргу на сформовані ними ДВК, а не на попередній склад комісії.

“Окружна комісія не має права звертатись до суду на кандидата в депутати до Верховної Ради”, – заявила на засідання головний фігурант можливих махінацій з печатками, а нині 166 номер списку “Сильної України” Тетяна Остафійчук. Також вона повідомила, що вже подала до суду на Олександра Мазурчака.

Проект постанови про залишення без розгляду по суті скарги кандидата в нардепи підтримало 13 членів комісії, 2 – проти, 1 – утримався.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Окружна комісія прийняла єдине законе рішення – залишити скаргу без розгляду по суті. Мазурчак зайнявся піаром і навмисно звернувся до ОВК, знаючи, що це неналежний субєкт розгляду.

  2. ВОЛОДИМИРУ МАЗУРЧАКУ БАГАТО РОКІВ НЕ ЦІКАВО БУЛО ЯК ЖИВУТЬ КАМЯНЧАНИ ;АЛЕ ЗАПАХЛО ВИБОРАМИ. І ТУТ ПАН МАЗУРЧАК ЗГАДАВ ЩО Є ЕЛЕКТОРАТ,А ВІН ПОПАДАЄ ПІД ЛЮСТРАЦІЮ .АДЖЕ МАРІЇНСЬКИЙ ПАРК ДЕ ЗНАХОДИВСЯ АНТИМАЙДАН–ТЕРИТОРІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ ПІДПОРЯДКОВАНОГО В ТІ ЧАСИ ПАНУ МАЗУРЧАКУ . І ВІН ПРИПУСТИВСЯ ДО БРУДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЯКІ ЙОМУ ВІДОМІ З МИНУЛИХ ЧАСІВ КОЛИ ЙОГО ОБИРАЛИ МЕРОМ .ТОДІ БУВ СКАНДАЛ З ПІДПАЛОМ ГОЛОВИ ОКРУЖНОЇ КОМІСІЇ А ТЕПЕР –ПЕЧАТКИ НЕ ШУКАЙТЕ ШАНОВНИЙ КАНДИДАТ ГОЛКУ В СТОЗІ СІНА ЇЇ ТАМ НЕМАЄ ЧЕСНО СПРИЙМІТЬ СВОЮ ПОРАЗКУ І ЗБЕРЕЖІТЬ НІКЧЕМНІ ЗАЛИШКИ СВОГО АВТОРИТЕРТУ

    • Володимиру Мазурчаку, як цікаво:) Олександр Мазурчак політик, який відповідає за свої слова та вчинки. Всі припускаються помилок, та далеко не всі мають мужність публічно це визнати. Можливо не по Вашій темі, але для прикладу про визнання помилок, можете переглянути https://www.youtube.com/watch?v=SAZpWiG5flU

  3. “В тривожні дні з рідним краєм!!!!!” А ХТО ДОВІВ ДО ЦИХ ТРИВОЖНИХ ДНІВ???? Ще один люстратор приїхав. Хто б його пролюстрував. За що придбана нерухомість в часи режиму Яника? Це питання зададуть обовязково держслужбовцям Київської міської адміністрації. Щоб не відповідати перед законом вихід один – в нардепи. НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ТАКИХ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ

    • Тривожний час, мається на увазі агресія з боку Росії. Для всіх нас зараз найголовніше МИР на нашій Землі. Ви подивіться, що зараз робиться в Донецьку! Їх хіба цікавить, хто скільки, чого придбав. Для тих людей найголовніше зараз власне життя!!!! Забезпечення миру та свободи в Україні ось найголовніше завдання!!!!

  4. Олександр Мазурчак, справедливий, відповідальний політик, знавець своєї справи, порядна людина. Люстрації абсолютно не боїться, бо не вважає, що це є щось протизаконне. Не люблю бути пустослівним https://www.youtube.com/watch?v=UojRFI4g4Ps

  5. Зараз всі активно кричать про знищення корупції, усунення фальсифікацій на виборах. Так в чому справа? Ось будь-ласка знайшовся політик, якому не байдужі процеси фальсифікацій, які активно у нас з вами процвітають. А ви відразу піар і так далі. Мазурчак порядна людина, дійсно професіонал, а якщо людина професіонал, справедлива, людина з народу, то вона залишається такою, незалежно від Президента при якому довелось працювати.

  6. Не розумію, до чого тут піар. Олександр Мазурчак хоче, щоб вибори в нашому місті пройшли чесно. А ось люди, які кричать про піар, хочуть, щоб їх кандидат пройшов за допомогою тих нечесних способів, які вже використовував на минулих виборах. Не ведемося на провокації і маємо надію на чесні вибори.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.