У Кам’янці розпочались “дивні пригоди” з виборчими печатками

Окружна виборча комісія №193(центр – Кам’янець-Подільський) продовжує бути центром скандалів в Хмельницькій області. Цього разу мова йде про “печатний скандал”.

При отриманні головою ОВК з архіву печаток з графою “Вибув” та печаток дільничних комісій виявився недобір. Про це заявив представник кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Згодом голова окружкому Вадим Бойко визнав, що отримав лише 215 з 216 дільничних печаток, одна “загубилась”, тому вирішено виготовити дублікат. Також з архіву нова комісія недоотримала 36 печаток зі штампом “Вибув”.

Після розголосу цієї ситуації член комісії від Партії регіонів В’ячеслав Лозінський повідомив, що під час його чергування, до нього підійшов невідомий чоловік і передав йому пакунок. В цьому пакеті були “загублені” 36 печаток з минулих виборів до ВР. Хто був цей невідомий “добродій”, Лозінський начебто не знає.

На черговому засіданні Вадим Бойко повідомив, що ОВК не має права використовувати ці печатки, адже не було складено акту про отримання. Також невідомо походження цих печаток.

Олександр Мазурчак на засіданні заявив, що на виборах до ВР 2012 року екс-голова ОВК Тетяна Остафійчук затягувала зі здачою в ЦВК печаток. Так, вона здала 186 печаток зі штампом “Вибув” лише 28 січня 2013 року, хоча мала це зробити за 15 днів після закінчення виборів.

Також, за словами кандидата в нардепи, Тетяна Остафійчук здала в архів 205 печаток дільничних виборчих комісій, тобто не вистачало 11 печаток. Через 2 роки (! – НГП), 5 вересня 2014 року, згідно з актом, 10 печаток таки з’являються в архіві.

За фактом “печатного скандалу” Мазурчак подав звернення в ОВК з проханням залучити до розслідування правоохоронні органи. У відповідь на це пані Остафійчук, а нині кандидат в депутати від “Сильної України”, заявила, що готова судитись з Олександром Мазурчаком за “образу честі й гідності”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Банда не спить!

 2. Скажіть будь ласка, про які скандали тут йде мова????При чому тут ОВК ОВО №193 (в нинішньому складі) по відношенню до печаток ДВК і штампів “ВИБУВ” (я наголошую – ШТАМПІВ, шановна редакція, тому як автор статті невідомий). Які тут порушення з боку голови комісії В. Бойка – досить таки порядної людини? Отримав з архіву 215 печаток з 216 (згідно акту) – замовив у законний спосіб 216-ту, однак з літерою “Д”. В чому тут сенсація???? А за штампи взагалі кумедна ситуація. Це ж треба член комісії (Партія регіонів) отримав від невідомого чоловіка штампи – то, мабуть, той Чорний Регіонал, який блукає містом. А ще веселіше стає, коли дивишся відео з кандидатом (у не далекому минулому теж Партія регіонів), де зі 100-відсотковою впевненістю заявляє, що записи відеоспостереження знищені!!!! Постають питання “Що ж це за чоловік такий невідомий??? Чому кандидат вхопився за цю соломинку (печатки і штампи)?” – А можливо, теперішні і минулі однопартійці не впізнають один одного. Хто зна….

 3. ПРОСТО МАЗУРЧАК ПИАРИТСЯ

 4. Дешеві трюки в репертуарі Мазурчака. Печатка нічого не варта без підписів членів комісії це знає навіть десятикласник, який відвідував такий предмет, як правознавство. Підрахунок голосів – це процес за яким спостерігають представники усіх субєктів виборчого процесу. протоколи з печаткам одразу після завершення підрахунку доставляються в виборчі штаби і вже під час оголошення в ОВК представники штабів звірять цифри з протоколами, що оголошуються. Олександре Володимировичу перестаньте дешево піаритись, займіться краще реальними справами, а не розказуванням байок на засіданні комісії.

 5. Вадим Бойко – порядна і чесна людина. Особисто це знаю- дитина в нього навчається. Він ніколи не піде на порушення закону. Ось це комусь не до вподоби – бач не можна домовитися!!!! Тому треба брудом поливати – в Києві цього навчили. Шановний пане кандидате! Не перетворюйте засідання ОВК в посміховисько! Знаєте про злочин – заявляйте в міліцію, а не піартеся перед відеокамерами. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 6. РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 388/2013-рп

  Про призначення О.Мазурчака головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

  Призначити МАЗУРЧАКА Олександра Володимировича головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

  Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

  26 грудня 2013 року

 7. Степане, Ви взагалі в курсі що голів адміністрацій призначає президент, ким би він не був?! і до чого Ваш коментар під статтею мені не зрозуміло.

 8. Щодо “пригод” з печатками такі історії вже давно всім відомі, просто ніхто ніколи не надавав їм загального розголосу. А коли політик, для якого не є основною метою просто прийти до влади і далі вирішувати свої питання, а подбати про свій край та його жителів намагається справді у всьому розібратися, офіційно висвітлити цю проблему всі одразу вважають, що це просто дешевий піар і все. Вузько мислите, панове!!!!

 9. Не розумію до чого тут піар? Мазурчак не та людина, яка буде вдаватись до таких технологій задля підняття свого рейтингу. Він доводить свої слова діями. Це людина, яка завжди з народом і для народу, не залежно від виборів. Памятаю була раніше така передача “Міська кухня”, де Олександр Володимирович спілкувався з народом, вирішував їх побутові проблеми.

 10. Мазурчак, это политик, который выступает за проведение честных, прозрачных выборов. Просто здесь есть люди, которым чужды такие понятия вот и весь “сыр бор”

 11. Олександр Мазурчак хоче, щоб в Камянці вибори пройшли чесно і прозоро, жодного піару я тут не бачу! Дивно, що люди цього не розуміють.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.