У Кам’янці пропонують “клеймити” членів ОВК, які зривають роботу комісії

Голова скандально відомої окружної виборчої комісії № 193(центр – Кам’янець-Подільський) Вадим Бойко провів відкриту прес-конференцію для ЗМІ. Головою ціллю було привернути увагу громадськості до проблем в роботі окружкому.

Пан Бойко вкотре наголосив, що члени ОВК блокують прийняття рішення стосовно головного бухгалтера, системного адміністратора, відмовляються наймати юриста.  За його словами у ЦВК знають про ці випадки та “показали окружкому “жовту карточку”, тобто грубе попередження.

Також голова наголосив, що не є “нічиєю людиною”, натякаючи на те, що директор ЗОШ №6, де і працює Вадим Бойко, Тетяна Остафійчук (псевдожурналістка, що “диригує” засідання ОВК)  якось впливає на нього.

Якщо після цієї публічної заяви члени окружної комісії не запрацюють, то голова планує подавати заяву в СБУ та прокуратуру  з вимогою розслідувати факт блокування виборчої комісії.

Доки голова окружкому спілкувався з журналістами на міському майдані зібралися прихильники плідної роботи ОВК. Ініціатором зібрання виступило ВО “Свобода”(голова комісії – висуванець свободівців). Близько трьох десятків кам’янчан вимагали в членів комісії “не грати в закулісні ігри” та почати нарешті нормально працювати.

На мітинг прийшов і екс-голова окружної виборчої комісії Анатолій Яковець, який запропонував, щоб там, де живе та працює нечесний член комісії вивісити листівки з написом “він зриває вибори”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Переглядаючи статті та публікації НГП складається думка, що Україна останні 2 тижні живе новинами зі сходу (зона проведення АТО) та новинами із заходу (цитую: “скандально відомої окружної виборчої комісії № 193(центр – Кам’янець-Подільський)”. Чому ж ця “горезвісна” ОВК привернула увагу громадськості???? А відповідь є – це бездарне, неосвічене та галасливе керівництво цією комісією з моменту її утворення. Теперішній голова, не вигадав нічого іншого як привести за собою натовп, але ж, пане Голово, ніхто не має права втручатись в роботу комісії – вивчайте керівні документи, будь ласка!!!! І останнє, передайте своєму попереднику-поплічнику з наплічником та велосипедом поки він буде клеймити членів ОВК, на ньому те клеймо вже є. Анатолій Яковець, займіться своєю рідною однак такою небезпечною справою – вправно здійснюйте об’їзд смітників і дотримуйтесь правил дорожнього руху! Слава Україні!

    • Переглядаючи новини та читаючи деякі коментарі, починаєш розуміти, справа не в “бездарне, неосвічене та галасливе керівництво цією комісією з моменту її утворення”. Справа в уламках старої гвардії ПР зцементованою криміналітетом. Не треба тикати комусь велосипедами, наплічниками та смітниками. Подумайте краще про відомість прізвища Остафійчук.
      Чому хтось вважає, що отримав індульгенцію на бєспрєдєл та силовий тиск? “Авторитетні люди”! Ну чому ви забуваєте про третій закон Ньютона, а?

  2. Із свободівця такий же керівник, як із мого “пальця ” – молоток)

  3. Знаєте, таке зустрічається повсемісно. Головне від якого кандидата той, або інший член ДВК, тим паче голова ДВК. Я рекомендую зараз уважно вивчати програми партій та кандидатів-мажоритарніків . Аналізувати, хто йде зараз на вибори, аналізувати порядність кандидата, як ми, кам’янчани, його знаємо, і чи знаємо взагалі… Наприклад, я б віддав свій голос за Олександра Мазурчука, який відстоявав інтереси нас, мешканців, який замків типа “Межигір’я” собі не будував як деякі лідери Самопомічі та ін. партій…

  4. Якщо аналізувати нашу сьогоднішню ситуацію в Україні безумовно майбутнє за самовисуванцями. Вивчивши список кандидатів по 193 округу, можу з впевненістю скажати, що найвірогідніший кандидат-Олександр Мазурчак. Передусім тому що це кандидат, який не “біжить за владою”, для нього абсолютно не є пріорітетом на якій посаді працювати на посаді скажімо керівника чи помічника, або радника. Олександр Володимирович як свідомий громадянин, політик перш за все думає про благополуччя відновлення миру та стабільності в нашій країні. А це для нас зараз найголовніше завдання!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.