Голова ОВК №193 працюватиме “за ідею”

У складі ОВК №193 (центр – м. Кам’янець-Подільський) відбулися чергові зміни: замість Ганни Дацик членом комісії став Олег Підскоцький, начальник охорони праці комунального підприємства “Міськтепловоденергія”.

Також вперше більш ніж за тиждень з’явився новий секретар комісії Геннадій Боднар, однак, за його словами, він в комісії на довго не затримається. Соціалістична партія скоро пришле чергову заміну.

Опозиція до голови комісії (до екс-голови Яковця та теперішнього Бойка) сьогодні продовжила гнути свою лінію: голова комісії має працювати на безоплатній основі.

На черговому засіданні це рішення таки вдалось “проштовхнути”. Відтепер на платній основі в ОВК №193 працюватимуть заступник голови комісії Володимир Кондрушенко (партія Зелених), В’ячеслав Лозінський (Партія регіонів) та Лариса Ткачук (Батьківщина).

Псевдожурналісти: зліва - Тетяна Остафійчук, середина Ірина Камінска - помічник Мельниченка, праворуч - Віталій Белінський,  "журналісіст". За 2 дні поміняв 2 місця роботи. Фото Дмитра Шеремети

Псевдожурналісти: зліва – Тетяна Остафійчук, посередині Ірина Камінска – помічник Мельниченка, праворуч – Віталій Белінський, “журналісіст”. За 2 дні поміняв 2 місця роботи. Фото Дмитра Шеремети

Також більшість, що активно “переморгується” з псевдожурналісткою Тетяною Остафійчук, близькою до нардепа Володимира Мельниченка, намагалася ухвалити рішення, щоб заступник голови комісії мав право підпису офіційних документів. Голова комісії наполягав, щоб проект рішення доповнити рядком “за умови відсутності голови ”. Після активних дебатів жодне рішення таки не прийняли.

Дата наступного засідання наразі не відома.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.