Політичні опоненти звинувачують хмельницьку “Батьківщину” у нечесній передвиборчій кампанії – ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні представники передвиборчого штабу Петра Порошенка виявили нерегламентовану передвиборчу агітацію, що звинувачує їхнього кандидата у співпраці із Дмитром Фірташем та Володимиром Путіним. На листівках формату А4 не зазначений ані тираж, ані замовник, немає також і контактів видавництва, що надрукувало їх, хоча всі ці дані обов’язково мусять бути на агітаційній друкованій продукції згідно з пунктом №7, статті 50, VIII розділу Конституції України.

Представник штабу Петра Порошенка Ігор Давидов  випадково побачив, як з офісу ”Батьківщини” виносять стоси паперів із портретом кандидата не їхньої партії. Для того аби з’ясувати, що це він вдав випадкового перехожого та запропонував свою допомогу у перенесенні стосів паперу із офісу до автомобілю для того, аби краще роздивитись листівки. Там зазначено, що Петро Порошенко зустрічався із Володимиром Путіним та Дмитром Фірташем 25 березня 2014 року.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Біля офісу ”Батьківщини”  зібрались журналісти та представники міліції задля того, аби перевірити правдивість заяв представників офісу Порошенка та побачити на власні очі стоси віддрукованих агітацій проти їхнього кандидата. Однак впродовж двох годин громадська приймальня “Батьківщини” була зачинена зсередини, доступ до неї перешкоджали невідомі люди, що відрекомендовувались то прибиральниками, то охоронцями та вперто заявляли, що в “Батьківщині” не працюють.

[6r-bCUj6SOQ]

Міліція зареєструвала заяву від представників передвиборчого штабу Порошенка про розповсюдження незаконних листівок, що вносили неправдиві відомості про одного з кандидатів в президенти.

“Це передвиборний штаб, туди мають запрошуватись не лише журналісти, а й всі охочі люди. Адже він для того і створений, на мою думку.  А листівки про які йде мова підпадають під статтю 212 значок 13 адміністративного кодексу України, тобто виготовлення недоброякісної передвиборної продукції. Ця стаття передбачає адміністративне покарання, яке визначатиме суд”, – заявив начальник міської міліції Василь Птащук, що прибув на місце події.

Після двох годин очікування до представників ЗМІ з-за закритих дверей громадської приймальні таки вийшов прес-секретар передвиборчого штабу “Батьківщини” Олексій Голеншин та розповів своє бачення ситуації.

“Сьогодні четвер, завтра п’ятниця – останні дні передвиборчої агітації, а замість того аби спілкуватись з виборцями обласний штаб Ю. Тимошенко заблоковано представниками штабу П. Порошенка. Я розцінюю це як спробу перешкоджання роботі нашого штабу”.

Замість того аби допустити до приміщення всіх присутніх журналістів Олексій Голеншин відібрав лише знайомих йому осіб, одного представника ОБСЄ та одного міліціонера.  Журналіст “Незалежного громадського порталу” до списку цих щасливчиків не потрапив, отже про те, що відбувалось далі може судити лише зі слів колег з інших видань.

А вони в свою чергу скаржаться на формальність огляду приміщення. Адже три кімнати залишились зачиненими: “Нам сказали, що це громадські приймальні інших депутатів”, – розповідає журналістка ТВ7+ Ольга Бахіна.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 68

 1. Це спеціально, щоб заблокувати обласний штаб Батьківщини перед виборами

 2. Як так зловили, вони що постійно слідкують за офісом Батьківщини.

  • Бо в них штаб рядом і от делать нефіг страдали і тіпа шось настрадали.

 3. Порошенко залякує сільських голів, щоб ті організували для нього голоси

 4. У Пороха самого рильце в пушку

 5. Знову клєвєщуть на Юлю

 6. Порошенко по всіх каналах обливаю Юлю брудом

 7. Що правда то не гріх

 8. А мене сміх розпирає коли сьогодні отримала особисто на своє ПІП листа від Тимошенчихи.Це ж якою дурою треба бути щоб так кожному пофамільно листи написати.Звихнута.

  • Нормальна. І пишуть з її штабу з повагою до кожного. А не так як просто забити на думку людей і не знайти в собі сміливості прийти на пол.дебати.

 9. А воно і так, там інші прийомні, сам знаю і просто офіси. То як він мав робити зайти в чужу хату???? На людей навлила толпа звичайно що вони не хотіл впускати. Інстинкт самзбереження.

 10. та ці Юльчині пісьма-хай засуне собі в одне місце .Грамотєї там в штабі сидять і пісьма пишуть.Отак і державою Тимошенко буде керувати,говорили,балакали.писали і заплакали…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.