Кандидат від ПР Чубар воліє не згадувати перед виборцями, що йде від “регіонів” – АУДІО

Кандидат у депутати Хмельницької облради від Партії регіонів Віктор Чубар вважає за доцільне не говорити про свою політичну силу, яка його делегувала на проміжні вибори по волочиській мажоритарці.

Про це він заявив на зустрічі у Волочиському ПТУ.

“Я навмисно не торкаюся партійної сторони, ви ж розумієте. Бо десь не прихильник цього… Я не входив до жодної політичної партії. Сьогодні є депутатом райради від фракції “Союз. Україна.Чорнобиль”, але як безпартійний”, – сказав провладний кандидат.

На уточнююче запитання від виборців про те, що Чубара висунула Партія регіонів, він наголосив, що йому не важливо, від якої партії балотуватися.

“Висунула б мене партія “Яблуко”, можливо, я теж пішов на вибори”, – припустив В.Чубар.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2013/02/Чубар.mp3″]

Нагадаємо, що Хмельницька окружна виборча комісія зареєструвала 8 кандидатів на проміжні вибори до обласної ради. Від Партії регіонів балотується головний лікар центральної Волочиської центральної районної лікарні Віктор Чубар. Єдиним кандидатом від опозиції йде свободівець Олександр Симчишин.

Довідка НГП. Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) на 24 лютого 2013 року.

Таким чином мешканці Волочиського району зможуть обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, який 28 жовтня минулого року став народним депутатом.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 12

 1. оце партія, самі бояться той партійності і соромляться. брехуни, дурять людей, маніпулюють. Чубар, ми знаємо, що ти продався регіонам за посаду головного лікаря, нас не обдуриш.
  а Добжанський хай думає, чого люди стидаються називати себе регіоналами. Стидоба!

  • скаже, людям що він за регіони ніхто за нього не проголосує, бо регіональне покращення же всім в печінках сидить. того і бреше людям, а виграє вибори то буде голосувати як Ядуха скаже.

 2. Це нормально, бути членом регіонів стидно. Погано, що так хочуть обдурити людей, йде від ригів , а грає дурника я не я і хата не моя

 3. Баран у вовчій шкурі

 4. гнила партія зеків.
  А де Ліля Бернадська? Де Ядуха? де слова про нашого кандидата Чубара?
  Ліля вас люди соромляться,
  чи то така ваша тактика ховатися від зганьбленої на всю країну своєї партії і брехати людям.
  Стидомирники ригівські, народ вас всіх розкусить і пожене. Прийде час будете ще пластичні операції робити і прізвища змінювати.

 5. …ого! не є прихильником ПР, але в даному випадку ми не президента обираємо, а людину, яка буде максимально наближена до нашого міста і людей, здається тут менше має значення ким він висувається, головне його завдання. Цікаво, коли він рятував життя вашим рідним і близьким, чи вважали ви його “зрадником” і “бараном” тоді, чи маєте ви право його осуджувати сьогодні і виливати стільки негативу…
  ..замітила закономірність… deputat, СЛОН, ви хамовито коментуєте статті цієї теми, якась пряма особиста зацікавленість, чи така у вас задача?

  • Дівчино, а президент що не людина. Ви не людину обираєте, бо це не конкурс людина року, чи кращий лікар.. ви обираєте депутата в політичний орган – обласну раду від вашого вибору залежить чи буде в ПР ще один депутат чи ні. В Обласній раді операцій не роблять.

  • Да я зацікавлений, бо живу у Волочиську-1. І я проти партії регіонів, мені дуже прикро, що Чубар йде від ригів, бо він нормальний лікар. мені дуже прикро, що партія регіонів бреше людям. я проти партії регіонів і про це всім людям кажу і буду казати.

  • Чубар дуже гарний лікар – хай таким і лишаеться .
   А Волочиськ ніколи за регіонів не голосував – тому і цурається.
   І я не думаю, що не важливо яка політична сила його висуває. Ми не головного лікаря вибираєм , а депутата. Адже депутат буде голосувати і приймати ті рішення які йому скажуть “з гори”..

 6. жалко мені Чубара, вляпався в таку задницю з регіонами.

 7. Не дивлячись на те, що вибори завтра , і пряма агітація заборонена всі поштові скриньки майорять щасливою посмішкою “виконуючого обов”язки” головного лікаря )))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.