Вибори ректора педакадемії – Шоробуру на другий термін. Майданівцям зриває дах – ВІДЕО, ФОТО

Сьогодні відбулася конференція трудового колективу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Взагалі, попередній анонс цього заходу був намічений на червень, оскільки 18 червня на черговій сесії облради заплановано розгляд питання затвердження кандидатури ректора. З яких причин переграли з датою, залишається загадкою.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Модератор конференції повідомила, що Хмельницька обласна рада заздалегідь оголосила конкурс на заміщення посади ректора. Документи, які відповідають усім вимогам, подала діючий ректор і депутат обласної ради Інна Шоробура. Інші двоє – доценти Сергій Скрипник і Павло Нагорний – не пройшли оціночний бар’єр. Тому єдиним і безконкурентним претендентом виявилася пані Шоробура.

Інна Шоробура з керівництвом облради. Фото ngp-ua.info

Інна Шоробура з керівництвом облради. Фото ngp-ua.info

У десять хвилин Інна Михайлівна вклала свої здобутки за п’ятирічну каденцію ректорства. Приписала відкриття бакалаврату за спеціальностями “англійська мова і українська мова”, спеціаліста – “хореографія і образотворче мистецтво”.

“Нині бажано отримати ліцензію на підготовку магістрів за спеціальностями “українська мова і література, англійська мова і література, хореографія і образотворче мистецтво”. Працюємо над тим, що відкрити післядипломну освіту за напрямками початкова і дошкільна освіти”, – зауважила вона.

[fhWF5v1NY6I]

Після виступу ректора, майже рікою, полилися слова вдячності та підтримки Шоробурі від педколективу. Жодного критичного зауваження. “Оскар” відійшов краєзнавцю Юрію Блажевичу.

“Розкажу вам притчу. Був такий адвокат Кольн, який у суді захищав священика. Достатньо було одного речення адвоката, щоб Феміда виправдала отця. Я приводжу не повну паралель з Інною Михайлівною, але суть у чому. Адвокат Кольн заявив суду: “Люди добрі, ви всі грішні. Так простіть цій людині гріхи, який все життя вам їх прощає”. Допоможіть Інні Михайлівні надалі провести ті реформи, які вона запланувала. І не шукайте іншу людину”, – наголосив викладач.

Запам’ятався і Леонід Купецький, який працює сім років у виші.

“Інну Михайлівну знаю, як чудового оратора і керівника. Будь-які питання студентської ради ми вирішували за допомогою Інни Михайлівни. Щоб не відбувалося у нашій країні і закладі, маємо залишатися людьми. Однією з таких людей – доброю, чуйною тією, яка завжди дослухається до будь-якого студента і викладача, є Інна Михайлівна”, – сказав він.

[e4-kqyZQV1o]

На конференцію завітали представники хмельницької Ради “Майдану”. Їм не сподобалося, що організатори зарахували їх до мовчазних спостерігачів. Після обговорення педколективом кандидатури Шоробури майданівці хотіли висловити альтернативну думку. Однак ведуча відмовила.

[3IaikUecVEo]

Ситуація вийшла з-під контролю. Обурені активісти зажадали негайно надати слово, мовляв, мають щось сказати протилежне. Ледь не дійшло до бійки, але обидві сторони – педагоги і майданівці – добряче один одному попсували нерви. Щось конкретного або фактів зловживання Шоробури представники громадськості не навели. Не дочекавшись обіцяного слова, покинули актовий зал академії.

[vkokkNvlZKs]

Одна ремарка. Один із членів Ради “Майдан” відзвітував викладачу вузу про свій вклад у Революцію гідності.

“Я лічно віносіл Шерємєт, єсли вам ето ізвестно. Я виносіл двох парнєй, одного з ніх, которий умєр (мова йде про загиблих людей під обласним СБУ – НГП)“, – сказав він (див. 1:17).

[jZRDCXZL4ko]

У цей час колектив гуманітарно-педагогічної академії таємним голосуванням відкрив дорогу Інну Шоробурі на другу каденцію ректорства. Із 157 голосуючих 136 висловили “за”. “Проти” проголосували 11 викладачів. Ще 6 “утрималися”. 4 педагоги зіпсували свої бюлетені.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Таким чином, заключна дія за депутатами обласної ради, які 18 червня мають розглянути питання про призначення ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Шоробура вміє виривати ресурси з обласного бюджету для розвитку своєї академії. Вона патріот закладу. Багато освітян і майданівців не мають уявлення якоюю ціною дається розвиток гумпеду.
  Підтримайие ректора і академія дасть силу своїм студентам і викладачам.

 2. Досить дискредитувати майдан придурками які оцінюють роботу керівників установ та організацій в Хмельницькій області. Хто уповноважував виступати від імені громади Хмельниччини, а тим більше від народу України цих молодих хлопців які за професією є провідниками на залізній дорозі інші займались лохотронами типу телетрейд та МММ, а найкрутіша робота яких була аніматором в делеких країнах, це люди яких ніхто ніколи не сприймав в серйоз ні в школі ні в ВУЗІ з ними є розумово відсталий єврей що ніби-то когось там виносив, я не буду заперечувати але глибоко сумніваюсь що це він робив, від від своєї наглючої матері ні на крок не відходить. Позбирали всю наголоч по місту і водите по люстраціях, а де ж циган малий що в дітей на Проскурівській морозиво відбирав, ганьба тим людям які пустили таке сміття до ради Майдану. Досить, пора закруглятись і жити далі а не перемивати кістки Героям Майдану, які гинули не за піар навіжених, нереалізованих в житті Хмельницьких молодиків

 3. Все, что происходит в педакадемии, иначе как ползучая контрреволюция не назовешь. Факты? пожалуйста. Пока студенты стояли на майдане за украинский язык, за евросоюз, Инна Михайловна тоже активно посещала столицу. Но не с целью поддержать своих будущих коллег, которым воспитывать детей, а прикупить недвижимости.Например, в декабре 2012 года мадам Шаоробура прикупила квартирку в центре Киева (не на себя, конечно) за 800 тысяч гривень. Информация – от преподавателей, которые там работают. Вопрос второй – откуда баббло? Именно при Шоробуре введена практика собирать по 200 грн в ведомости без названия. Собирают кураторы, через старост, перед каждой сессией. Любой студент подтвердит (после того, как получит свой диплом, конечно). Именно тот факт, что практически все преподы задействованы в этой схеме, они и боятся теперь смены руководства учебного заведения. Как говорится, все замазаны, та и себе кое-то перепадало. И теперь о главном – введении уровня специалиста и особенно магистра. Дело в том, что никому это кроме преподавателей не нужно. Благодаря каменецкому универу и отчасти ХНУ область перенасыщена учителями-филологами. Устроиться учителем английского, украинского в Хмельницком и окрестностях нереально, и только “багодарность” в размере 800-1000 зелени поможет сунуться в какую-то пригородную школу на пол-ставки и то на декретное место. Куда эти все магистры-филологи попрут?!!! на базар? А чтобы работать воспиталкой в саике – достаточно бакалаврата. И совсем лишнее открытие в педушке театрального. Однако введение новых специальностей, уровней специалиста и магистра автоматичнски открывает новые возможности для преподов, которые, кстати, в большинстве своем это заведение и заканчивали. За мзду они получают повышения категории, чтобы иметь право преподавать на магистратуре ( нужно что-то там защитить, а то, что вчена рада корумпированнее даже комиссий по инвалидности и говорить не стоит). Из педушки выходят неплохие учителя начальных классов и воспитатели садиков (для чего бакалаврата достаточно), все остальные,- художники, хореографы, филологи, – уровень более чем скромный. Да и, опять таки, сколько тех учителей ритмики, пения и рисования нужно? ну аж один на среднюю школу… Тем не менее на все это педлушка активно выкачивает деньги из областного бюджета. Получается абсурд – мы платим налоги, а они идут на то чтобы педушка выпускала безработных педагогов. И последнее – те, кому не повезло попасть на бюджетное место ( а это порядка 2 тысяч баксов) обречен платить неимоверно высокую цену хза учебу. Педакадемия гораздо дороже Каменца, хотя там универ – это универ с репутатцией и историей, а академия – банальное педучилище и ничего более.

 4. кстати, мадам Шоробура когда заставляла преподов собирать налог со студентов, то говорила, что денежки нужны для очередной взятки Табачнику чтобы педакадемию не сделали обратно училищем. и кстати-таки часто довозила эти суммы по назначению. Так что если где-то всплывет бухгалтерия табачника, этого сволочного ставленника Москвы, пытавшегося переписать историю Украины, то фамилия Инны Михайловны там обязательно будет. Ну, а что за человек скрывается под ее миловидной внешностью спросите лучше у предыдущего ректора, который ее выучил-выкормил, а она его как собаку выгнала с педушки как только сама стала разбираться в финансовых потоках.

 5. Ну и на завершение, специально для ИННЫ МИХАЙЛОВНЫ незабываемое и неповторимое видео как она подворотнями, как нагадившая кошка, убегала с сессии областного совета в декабре прошлого года чтобы не быть заплеванной студентами, потому что НЕ ПОДПИСАЛА обращение к Януковичу с требованием наказать виновных (всего-навсего!) в избиении детей на Майдане Независимости.
  СМОТРИТЕ, ИННА МИХАЙЛОВНА, на 5-й секунде это вы перескакиваете через какашки в подворотне))))
  https://www.youtube.com/watch?v=WW5OM908JVY

  СМОТРИТЕ и НАСЛАЖДАЙТЕСЬ! Вот как должен поступать “Настоящий Педагог” когда нужно защитить студентов и детей.И пусть ваши коллеги это тоже посмотрят, может поймут хоть что-то….

 6. До редакцii. Треба писати перевiрену iнфу. Купецький в закладi не працюэ. Виступав Купельський Леонiд, вiн студент 7 курсу.
  Перекручування фактiв.

 7. Захисники Шоробури, заради свого комфорту ,а не заради молоді ви ї Табачника будете відстоювати. А Майданівці дійсно не нафталіново культурні ,але їхня безпосередність і відкриває абсурдність дійства “вибори”.Можливо ви і за нову справедливу європейську Україну ,але аби не у вашому казані.

 8. Рада Майдану обовязково розгляне ці перевибори. Запрошую на 17.30 пятниця наступна в приміщенні фонду держмайна. 0673804067

 9. Хабарництво процвітає. Полянський-алкоголік і паразіт,який чипляється до дівчат,принижує і наполягає спати з ним. Є велика проблема. Шоробура його прикриває,бо той крикливий дуже. Є великі питання,як змінити суспільство? Але те,що прийшли п’ять людей,які вирішують долю всіх це повний бред. Будуть ходити,поки в якомусь колективі не натолують рожі. А взагалі,я за обрання в кожному колективі,а не за призначення. Прийшли,проголусували і працюй собі і во благо рідної землі.

 10. Активист Саша, не делай маме больно!!!

 11. В педакадеміі дурдом,вонючий совок. Краще,щоб було педучилище-але високого рівня. Куди потім ідуть працювати потоки студентів? Де вони??? Шоробура зробила,що змогла,нехай уходить викладати,які питання?! Вичухалась вона добре на батьківських коштах. Потрібно повертатись до цієї теми,але не такими методами. Що знають і вміють ці шмаркачі? Нічого. Дійсно,п’ять смельчаков ідуть проти всього колективу. Бридко дивитись,а ця дівчинка не реалізована і криклива достала усіх. Де міліція? Де органи влади?

 12. На сьогоднішній день і Шоробурі і Омельчуку (ректору ХУУПа) варто написати заяви на звільнення. Це буде справедливо і по відношенню до колективу і до студентів. Педакадемія і ХУУП – це комунальні вузи. Те що твориться в цих вузах і які афери прокручуються знали і підтримували при Ядусі і Дерикоту. Чомусь закривали очі на викладання Данилюка, Бернадської,які лише гроші отримували а заняття не проводили.
  Вже всі забули як у ХУУПі Омельчук проводив збори трудового колективу на підтримку регіонів, коли всіх зганяли по списку.
  Забули як не відпускали студентів на майдан, як у юридичному корпусі закривали двері на ключ, як у корпусі економістів керівник навчальної частини Волоско В. збирав списки студентів хто пішов на майдан для проректора Чорного. Як змушували викладачів виставляти пропуски цим студентам. Чи мають моральне право такі люди працювати у навчальних закладах? Сьогодні влада змінилася і знову ці люди підлаштувалися.

 13. Данилюк продовжує там викладати,за що і отримав квартиру через сесію обласної ради. Пенюшкевич добре знає ,що робив слизняк жирний. А до нього взагалі немає претензій. Найкорумпованіший тип і тихенько собі працює. Просто сказка. Шоробура повинна йти викладати,а не чіплятися за кріселко велике. Дурдом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.