25 хмельницьких беркутівців охороняють телевежу в Донецьку

Ще в квітні частина роти особливого призначила була направлена у Донецьку область, аби охороняти захоплену раніше телевежу

Про це повідомив в. о. начальника УМВС України в Хмельницькій області Олександр Розізнаний

Він сказав, що після захоплення ще в квітні обласної телевежі у Донецьку, туди була направлена Хмельницька рота особливого призначення.

“Зараз на Донеччині перебуває 25 бійців роти, тобто розформованого Беркута. Хлопці чергують по 12 чоловік плюс командир”, – розповів пан Розізнаний.

Головне завдання роти особливого призначення – охороняти порядок та негайно реагувати на сепаратистські настрої агресорів.

Очільник міліції також ще раз нагадав, що хмельницький Беркут не виконував злочинні накази екс-керівників МВС та не приймав участі у побитті та розстрілі майданівців. Під час протестних акцій, бійці охороняли один з режимних об’єктів Києва.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А кто же тогда путин, если он отсепаратировал себе Крым или тоже киевская власть виновна?

  2. Лєнуся, де ви були в той час коли роздавали розум і совість? Справді, треба все і всіх називати своїми іменами. Так ось: 1) москвинські окупанти вторглись в український Крим і тимчасово його окупували; 2) на сході України, під командуванням кадрових офіцерів ГРУ Московії, діють не сепаратисти, а диверсанти і терористи. Що роблять москвинські вояки з терористами в Дагестані – почитайте вчорашні новини… А українська влада цілком легітимна. Чому? Тому, що легітимна Верховна Рада обрала спікера, призначила Прем’єр-міністра та інших міністрів… Все законно. Якщо ж вам щось у нас, в Україні, не подобається, то хіба ми вас утримуємо силою? Їдьте туди, де вам подобається… Щасливої дороги.

  3. Лєнуся, де ви були в той час коли роздавали розум і совість? А в Московії хіба не одна державна мова? Скажіть, будь ласка, чи є в Московії хоч одна людина (представник національної меншини, до речі, загарбаних у свій час Москвинською імперією), який би не володів мовою держави. Представники нацменшин у побуті користуються і рідними мовами, але мовою Москвинської Федерації є мова москвинська. Це мова державного управління, армії, поліції, суду… Так має бути й в Україні. І не більше, і не менше. Ви за таку ситуацію? Тоді вивчіть державну українську мову, а я москвинский язык знаю хорошо… Это будет справедливо… Якщо ж вам щось у нас, в Україні, не подобається, то хіба ми вас утримуємо силою? Їдьте туди, де вам подобається… Щасливої дороги.

  4. читач. А чи нездається вам, що ви на себе багато берете вказуючи кому і куда треба їхати. Комусь хочеться в європу, як наприклад грекокатоликам на галичині а комусь подобається Росія, як православним на сході України. З цього весь конфлікт і виник. Це почали дикі львівяни з гуцулами а тепер дивуються донецьку. Може це вам треба побажати щасливої дороги, чемодан, вокзал європа. Вас ніхто нетримає. Я наприклад за нейтральний статус України, живу на православній хмельниччині а не в уніатському львові і небудуть мені галичани вказувати хто з нас більший патріот. Якби не розпалена ворожнеча западенцями то і не було б проблем в донецьку. Куму бути президентом має вирішувати народ на виборах а не грекокатолицькі шовіністи захоплювати майдани і навязувати своє розуміння національної ідеї на Україні. Зараз практично галицьке лобі при владі, я би нічого неговорив якби за них проголосували на виборах а то галицька хунта прийшла на крові до влади. Так шо шановний читач не тобі вказувати кому куда їхати а то в мене складається враження шо ви шовіністка з галичини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.