Компанія Лабазюка за 9,6 млн. грн полатає ямки на дорогах області

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 29 квітня уклала угоду з ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення (ямковий ремонт покриттів струменевим методом).

Вартість робіт становить 9 млн. 637 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До грудня 2014 року ПП “Аграрна компанія 2004” зобов’язана провести ямковий ремонт доріг із використанням машини зі струменевою подачею.

Загалом, участь у тендері взяли 4 учасники. Найдорожчий лот запропонувало ДП “Хмельницький облавтодор” – 10,2 млн. грн.

Нагадаєммо, що у 2013 році ПП “Аграрна компанія 2004” натендерила на дорогах 107 млн. грн.

Довідка НГП. У жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004». Ця фірма входить у групу компаній “VITAGRO”.

Основні види діяльності ”VITAGRO” – це рослинництво та тваринництво. Напрямок “будівництво доріг” зазначається, як додатковий вид діяльності.

Почесним Президентом Групи компаній Vitagro вважається народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Люструвати Лабазюка – геть, хватить наші гроші в карман ложити та Ядусі платити за оренду офісу (приймальної).Ганьба!!!!

  2. А кстате на дорогах купил себе мерса 6.3 амг(за 140000 $ и жыне х6 (за 100000$) Круто жывем, на армию просим у людей…………. …

  3. Та що ви ло мене пристали,Крав і буду красти.А будете наїзджати перекрию дороги охоронцями своїх фірм,створю незалежну Волочиську республіку,а там і руського брата зустріну з хлібом. На кого засранці замахнулись. Не патякайте бо ми Литвинівці перестанемо голосувати з коаліцією, а без нас голосів мало.Величезні гроші вкрадені змною з бюджету- запорука недоторканності. Так що малята, на позачергових виборах голосуйте за мене. Хоч бабло і так все зробить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.